20.kolo FK Znojmo B - Unanov B 3:3 (1:1)

Góly: Kubále, Kafka Jan, Samek Milan.

Vaněk Ladislav- Pitour, Kafka Jakub, Duhajský, Viktrurna- Ďurianec, Klaška, Poláček, Mossmer- Stýblo, Kafka Jan.

Náhradníci:Samek Milan, Doválel, Vecheta,Pěnkava Tomáš st, Rolník, Kubále, Kotáb.

Sezonu jsme ukončili symbolicky stejně jako jsme ji začali. Remízou. První poločas byl vyrovnaný a na každé straně padl jeden gól. Ve druhém poločase se hosté dokonce ujali vedení 2:1. Nám se podařilo otočit skóre na 3:2. Bohužel další šance jsme neproměnili a v samém závěru v 87. minutě Unanov vyrovnal na konečných 3:3

Zhodnocení sezony:

Soutěž jsme vyhráli suverénním způsobem s náskokem 13. bodů. Při 17. výhrách dvou remízách a jedné prohře jsme získali 53 bodů. Skóre 91:38. Do utkání nastoupilo celkem neuvěřitelných 46 hráčů. V brance se vystřídali 4 brankaři. Do listiny střelců se zapsalo 23 hráčů. Nejlepší střelci: Kubále 17, Vecheta 10, Rolník a Poláček 9, Mossmer, Pěna a Černoch 5, Kadla a Kafka Jan 4. Ve všech dvaceti utkáních nastoupil Honza Mossmer. 19 startů Tomáš Vecheta. 18 Karlos a Kosťa. 17 Kubále.