Andrea Stašková v reprezentaci do 17 let proti Norsku.

Repre Andrea Norsko leden 2016Andrea Stašková, která v létě z našeho klubu přestoupila do AC Sparty Praha, dává o sobě vědět i v reprezentaci do 17 let. Ta pod vedením trenéra Karla Rady sehrála v neděli 11. 1. a v  úterý 13. 1. 2016 dvoj utkání v Oslu proti domácím Norkám. Naše Andrea nastoupila v obou zápasech v základní sestavě. Gratulujeme!!!!

Jsme rádi, že na takovém to velkém úspěchu Andrey se podíleli i trenéři našeho klubu. I jim patří velké poděkování za jejich skvělou práci. Těší nás, že i našich podmínkách můžeme vychovat reprezentanty.

Tento úspěch může být inspirací pro další naše hráče a hráčky. Je vidět, že láska k fotbalu, píle, vytrvalost a tvrdá dřina může vést hodně vysoko. To vše určitě Anda má a proto jí v další kariéře přejeme ještě hodně úspěchů.

Více o zápase Norsko- Česko zde

Andra Stakov AC Sparta PrahajpgAndra Stakov AC Sparta 2