2.kolo Jevišovice/Višňové - FK Znojmo starší žáci 2 - 5 (1 - 2)

Góly :  Servít  Š.  2x , Škubal  , Částek  , Kolařík  .

Sestava a hodnocení utkání :

Dušek ,Hega ,Servít  Š. ,Ondruš ,Škubal ,Ondra ,Železný  M. ,Soukup ,Kolařík ,Částek ,Procházka ,Vystrčil ,Koňařík ,Herman ,Svoboda ,Vopravil ,Janák .

Řekli po utkání : Daniel Ondra a Milan Železný

------------------------------------------------------------

V sobotu 9.dubna 2016 jsme odehráli druhé kolo na hřišti soupeře v Jevišovicích (umělá tráva).

Tento povrch nám příliš nesvědčí,balón nám  odskakuje a je rychlejší než na travnatém povrchu . Ale i přesto jsme  vstřelil první branku a za pár minut jsme přidali další.

Soupeř krátce na to dokázal snížit skóre na rozdíl jedné branky .Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili ještě pár šancí ,ale bohužel jsme nedokázali žádnou zužitkovat v náš prospěch a tak se do kabin odcházelo za stavu  1:2 .

Druhý poločas se začal lépe vyvíjet v náš prospěch ,už po dvou minutách hry jsme soupeři znovu odskočili  na rozdíl dvou branek .Neuběhli ani celé dvě minuty a soupeř znovu vytahoval míč  ze své brány.Tento stav nás měl uklidnit a hrát na jistotu .

Bohužel v 57 minutě jsme vytvořili v obraně školáckou chybu a soupeř toho dokázal využít a vstřelil nám druhou branku (2:4).

Další průběh hry byl dost vyrovnaný na obou stranách ,ale šancí na vstřelení gólu jsme soupeře jednoznačně převyšovali.V 65 minutě se nám naskytla po krásném úniku Rosti Procházky příležitost  znovu skórovat, bohužel Rosťovi se nepodařilo úspěšně zakončit jak si přál.

Ale i přesto míč  vyražený  soupeřovým brankářem nakonec  skončil v jeho síti po dorážce dobíhajícího hráče Denise Kolaříka,který už zakončoval na jistotu do prázdné brány soupeře.Tento stav vydržel až do konce utkání, ve kterém se již nic mimořádného nestalo a naši borci si tak zaslouženě odvážejí z hřiště soupeře důležité tři body.

Pochvala patří celému mužstvu za dobře odehrané utkání.