10.Kolo Tasovice - FK-Znojmo starší žáci 0 : 9 (0:3)

Góly : Železný M.  - 3x , Škubal - 2x , Koňařík - 2x , Servít Š. - 1x , Procházka - 1x .

Sestava a hodnocení po utkání

Kmotras - Dušek - Hega - Servít Š. - Ondruš - Škubal - Ondra - Železný M. -Nguyen - Kolařík - Částek - Procházka - Herman - Pintera - Svoboda - Vystrčil - Peřinka - Auer - Koňařík .

Řekli po utkání : Daniel Ondra a Milan Železný

V neděli 5.6. 2016 jsme odehráli desáté kolo  Okresního přeboru starších žáků na hřišti v Tasovicích.

Od prvních minut tohoto utkání jsme jednoznačně našeho soupeře přehrávali po všech stránkách a dávali jsme jasně najevo ,že  si tento zápas chceme užít a získat tři body za vítězství. Po vstřelení první branky ,kterou zařídil Ota Škubal po krásné individuální akci nás to ještě víc nakoplo a soupeře jsme  téměř nepustili na naší polovinu. Do konce prvního poločasu jsme soupeři vstřelili ještě dvě branky ,z toho  jednu z pokutového kopu ,který bez zaváhání proměnil náš kapitán Milan Železný  a další  přidal ještě ze hry. Úvod druhého poločasu byl strhující  a snad i rekordní ,během snad patnácti sekund od zahájení druhého poločasu jsme dokázali projet soupeřovým polem jako horký nůž máslem a Rosťa Procházka tak rozvlnil soupeřovu sít po čtvrté. Takto rychlá branka nás ještě víc navnadila.Bylo vidět ,že si to kluci užívají a nechtějí nic ponechat náhodě.Průběh druhého poločasu se i nadále  vyvíjel podle našich představ,soupeři jsme téměř nedovolili ohrozit naši branku,ba naopak jsme si stále častěji vytvářeli šance na vstřelení další branky.To se do konce zápasu podařilo dvakrát Dominikovi Koňaříkovi (Koňďa) a po jedné  brance pak ještě přidali Oťas  Škubal,Milda Železný a Šíma Servít.

Po výborně odehraném utkání patří pochvala celému mužstvu , díky kluci.

Plán tohoto týdne

V pátek 10.6. 2016 bude trénink zrušen !!

Mistrovské utkání v sobotu 11.6.2016  Hrušovany nad Jevišovkou  -  FK-Znojmo   sraz  na hřišti v Oblekovicích v 8:30 hod. začátek utkání v Hrušovanech nad Jevišovkou v 10:00 hod.

Po utkání budeme mít ukončení sezóny na hřišti v Oblekovicích , závěrečné utkání  Starší žáci - Rodiče  a pohoštění.