logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

15. kolo FK Střelice - FK Znojmo 1:0 (1:0)

...více foto zde

Sestava a hodnocení zápasu:
Rybníček [K] - Sýkora, Košíček, Procházka, Svoboda - Lichevník, Horecký, Dyml, Koukal - Tejkal, Rytíř
Střídání: Kaidl, Baran, Matoušek, Wrana, Kaláb
V druhém jarním kole jsme chtěli potvrdit první domácí výhru i na soupeřově hřišti.
Věděli jsme že budeme hrát s velice nepříjemným a tvrdým soupeřem, kterého se nám podařilo na podzim těsně porazit.
V přípravě jsme se chystali na tvrdý a vyrovnaný zápas, který se může rozhodnout, i třeba na jeho konci.Škoda nevyužitých šancí v úvodu.
Po jediné chybě v obraně jsme v 19. minutě dostali úvodní gól. Od této doby však bylo na hřišti pouze naše družstvo, které hrálo fotbal, běhalo po poli a hledalo míč. Přes několik slibných a i tutových šancí, jsme však v první půli gól do šatny nedali.
Do druhé půle vstupujeme s odhodláním, že to tam už musí padnout i přesto, že kromě totální defenzívy bude proti nám i silný vítr. Prakticky druhá půle se opět odehrávala pod naším tlakem a zase honěním míče po poli. Zkoušeli jsme to po stranách, středem, střelbou, z rohových kopů, jen ta penalta tam visela na vlásku. A když jsme ani poslední přímým kopem netrefili branku, rozhodčí raději hektický závěr odpískal.

Hodnocení trenéra:
Těžká prohra, špatně se to hodnotí, bohužel i takový je někdy fotbal. V podstatě hráčům není co vytknout, chtěli vyhrát a i měli. I přes enormní snahu a úsilí  našich hráčů se nám proti, Střelickému BETONU, gól  vstřelit nepodařilo.
Jdeme ale dál sezona bude ještě dlouhá - NEVER GIVE UP.

V sobotu zase ukážeme že ty góly prostě dávat umíme.

Trenéři: Svoboda Petr, Rytíř Hynek

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři