logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

26. kolo SK Chrlice - FK Znojmo 3:3 (2:1)

Góly: Rytíř, Lichevník, Rybníček

více foto zde

Sestava a hodnocení zápasu

Kaidl - Sýkora, Rybníček, Košíček [K], Procházka - Matoušek, Lichevník, Horecký, Dyml - Baran, Wrana

Střídání: Rytíř

Poslední kolo soutěže jsme zajížděli k soupeři směrem na Brno, kde nás čekalo pěkné fotbalové zázemí týmu SK Chrlice. Mělo to být pohodové utkání v přátelském duchu, ale nebylo. Divákům se průběh určitě zamlouval. V úvodu zápasu se hrálo převážně po šestnáctky, náš tým měl fotbalovou převahu, ale nepřesností přihrávek jsme zbytečně soupeři dovolili hrát. Vyvrcholilo to ve 20. minutě, kdy Maty Sykorka přehodil brankáře, no jo ale byl to náš Lukáš Kaidl 1:0. Ve 35. minutě našel Koša přihrávkou Ondru Rytíře a bylo vyrovnáno 1:1. Poté jsme měli zase více ze hry a když už to vypadalo na poločasovou remízu Maty v 45. minutě špatnou přihrávkou našel kapitána soupeře a ten prostřelil Lukina 2:1, Maty měl teda poločas, to se hold bekovi někdy stane. Po přestávce jsme se snažili vyrovnat a po několika šancích v 64. minutě vtrhl do vápna soupeře Lukáš Dyml byl faulován a následnou penaltu proměnil Tade Lichevník 2:2. V poslední části zápasu nám pomalu docházeli síly, (někteří hráči Rybňa, Koša, Tade, Ondra, Prochy již měli porci odmakanou za muže) a když se k tomu přidalo trochu smůly, domácí v 80. minutě šli znovu do vedení 3:2. Domácí cítili úspěch a publikum a trenéři Chrlic dostávali mladého rozhodčího (ročník 07) stále více pod tlak. Naši borci ze sebe vymáčkly zbytky posledních sil a po skrumáži ve vápně se nám v 88. minutě podařilo Rybňou vyrovnat 3:3. Začala však přestrkovaná především Rybňi a brankáře hostí, navíc trenéři Chrlic zvedli nepochopitelně praporek, takže gól chvíli platil pak zase né, no nakonec byl potvrzen, ovšem současně s červenou kartou pro oba hlavní aktéry strkanice. Na vítěznou branku již nebyl čas, sudí raději zápas ukončil. Vzhledem k průběhu utkání, kdy jsme museli třikrát dotahovat musíme být s remízou spokojeni. Kluci předvedli vnitřní charakter týmu a snažili se zvítězit i když se tolik nedařilo. Prázdninová pauza našim borcům přijde vhod, pro načerpání nových sil. Za předvedené výkony v průběhu celé soutěže si ji plně zaslouží, vstřelili jsme 128 branek nejvíce v soutěži a inkasovali 40 jako třetí nejméně. Uhráli jsme 62 bodů za 20 výher, 2 remízy a 4 prohry. Celkově to stačilo na krásné druhé místo. Jarní jízda o první místo do posledních kol byla od kluků fantastická a zaslouží stejně jako naši věrní fanoušci velkou porci poděkování. Věříme, že takto těžké zápasy je posunou zase o kus dál v jejich fotbalové kariéře a již teď se těšíme na další sezónu a fotbalové výkony našich kopaček.

Velké poděkování patří prezidentovi a vedení oddílu, vlastně všem, co se podílejí na vytváření podmínek pro FK ZNOJMO, děkujeme.

Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři