8.kolo FK Znojmo st.žáci - TJ Start Brno  6 : 0 (4:0)

8.kolo FK Znojmo st.žáci - TJ Start Brno 6 : 0 (4:0)

Góly: Nguyen 3, Beno, Lelovský, Mrázek.

V sobotu 24. 9. 2022 pokračovala krajská soutěž starších žáků již 8. kolem. Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali tým Start Brno.

Ludvík - Sekula, Brázda, Mrázek, Skopal, Varga, Beno, Nguyen Tomáš, Brzobohatý, Lelovský, Vyorálek, Plaček, Godman, Pilinszki P., Pilinszki M., Kubále.

Utkání pro nás začalo náramně a již v 1. minutě jsme šli Benym do vedení. A bylo ještě veseleji když hned ve 3. minutě Tomáš zvýšil na 2 : 0. Do konce 1. poločasu jsme přidali ještě dvě branky. Celý zápas jsme odehráli v pohodě a předváděli jsme pěkně přechodové fáze. Na klucích bylo vidět, jak je hra baví a užívají si ji. Výborně dnes odehrál Adam Sekula, který hned v prvopočátku bortil soupeřovu snahu a v obranné fázi je k ničemu nepouštěl. Pochvalu ale dnes zaslouží všichni hráči.