logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Mladší žákyně, přátelský zápas 7+1 - 10.09.2022

Mladší žákyně, přátelský zápas 7+1 - 10.09.2022

FK Znojmo dívky - Fotbalová škola Třebíč 2:1 (pol. 2:1)

góly: Chromíková, Šustáčková

Sestava: Šmerdová - Nováková, Meisterová,  Kašparová, Nemešová, Chromíková, Hanzelová L., Hanzelová M., Garajová, Švarcová, Šustáčková, Turková, A. Rozehnalová

Na sobotní odpoledne jsme domluvili přátelský zápas proti dívčímu týmu Fotbalové školy Třebíč. V našem týmu nastoupily dvě starší hráčky, Maruška Hanzelová odehrála na stoperu celý zápas a byla týmu velkou oporou, dále pak si první zápas za FK zahrála Eliška Šustáčková, která trénuje teprve od záři. Eliška předvedla, že disponuje výborným fyzickým fondem a po absolvování tréninkových dávek v týmu u Pavla Kučmy, může její výkon jít rychle nahoru. Pomyslnou třešničkou na dortu byla gólová dorážka a vítězný gól našeho týmu. Další hráčkou, co si s námi zahrála poprvé, byla Anna Nováková ze Šanova. Anna si zahrála na postu střední záložnice, na tomto postu hrála poprvé a sbírala cenné zkušenosti. Předvedla několik pěkných akcí a pokud na sobě bude pracovat, půjde její výkon ještě nahoru. Ve středu zálohy si zahrála dále Peťa Chromíková, která k dobrému výkonu přidala i krásný první gól. Dnes si opět dostatečně zahrála naše obrana - Nemešová, Kašparová, Šustáčková a Maruška Hanzelová. Co přes obranu prošlo, zlikvidovala v bráně Eliška a tak jsme mohli oslavit vítězství 2:1. Zápas splnil svůj účel, dostatečně si zahrály mladší holky pod vedením zkušenějších hráček. Přestože byl třebíčský tým fyzicky lépe vybaven, holky se snažily, vyrovnaly se s tvrdší hrou a předvedly, že hrát fotbal umí. Dobré podmínky pro holky máme. Trénovat můžou třikrát týdně na kvalitně připravených plochách, získávat zkušenosti můžou v lize žákyň, u kluků v okresních soutěžích, kam si zvláště ty mladší můžou chodit zahrát.  Připravujeme další přátelské zápasy proti týmům z našeho okresu. Možnosti jejich rozvoje jsou a je jen na nich, zda chytnou příležitost za pačesy a budou se chtít fotbalově posunout. 

Trenéři FK Znojmo:  Kamil Lavingr a  Jan Šmerda

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři