logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

5. kolo dívčí žákovské ligy starších žákyň

V neděli 9.10.2022 zajížděly starší žákyně na zápas do Brna , kde se utkaly s kvalitním týmem Lokomotivy Brno.

Sestava: Lavingrová ,Březinová - Kučerová , Doválelová ,Košická , Veselá , Železná , Hanzelová ,Šišláková , Langmannová , Čechová , Kapaňová ,Olivová , Pirožková ,Klásková ,Čtveráčková.

Lokomotiva Brno : FK Znojmo 9:0 P(5:0)

V dnešním zápase jsme narazily na velmi kvalitní soupeřky ,které nás prověřily. Prvních deset minut jsme dokázali ještě fungovat jako tým ,ale po první obdržené brance  se náš tým rozpadl. Nefungovalo vůbec nic  co jsme udělali. Od obrany ,přes zálohu až po útok jsme propadali.

Soupeřky byla naopak ve všem lepší a ukázaly svoji kvalitu.

Druhý poločas se hrál na stejné vlně. Jedinná hráčka  Lokomotivy Brno nám dala 5 úplně stejných gólů. Naš obrana jakoby vůbec neexistovala. Holky stále jen bránily a tak jim docházeli síly. Pro zranění kolene  odstoupila Naty Železná. Když už jsme dokázali vystřelit na bránu soupeřek ,vše pochylala jejich gólmanka. Dnes jsme prošly težkou zkouškou a viděly jsme kde jsou naše nedostatky , na kterých musíme hodně zapracovat.jedinou pochvalu dnes můžeme dát naší kapitánce Gábině Langmannové ,která i přes bolest odehrála celý  zápas.

Trenéři  Vaněk , Kučma , Ondra , Veselá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři