Přátelský zápas dívčí přípravky v hale - 22.1.2023 Chvalovice

Sestava: Šmerdová, Neubertová, Raabová, N. Rozehnalová, Švarcová, Hanzelová, Garajová, Chromíková

Šatov - FK dívky 7:6

V neděli 22.1.2023 jsme odehráli přípravný zápas ve chvalovické hale proti přípravce Šatova. Hrálo se na 3x20 minut, počet hráčů 4+1. Zápas byl velice vyrovnaný, kluci měli trochu větší štěstí v zakončení a tak dnes zvítězili. Holkám se v posledních minutách podařilo málem i vyrovnat. Zápas splnil účel, zahrály si holky (Neubertová, Hanzelová, Švarcová), co s námi pravidelně trénují delší čas.  Vzhledem k šíři kádru v mladších žákyních a k neúčasti přípravky v podzimní soutěži, neměly pravidelné herní vytížení.  V bráně se vystřídaly dnes Eliška Šmerdová a Ema Neubertová. Ema dnes odehrála spolehlivě v obraně a pak ještě vystřídala Elišku a předvedla několik pěkných zákroků. Po zápase se kopaly ještě penalty, kde byli opět úspěšnější kluci ze Šatova. V únoru čekají přípravku ještě dva turnaje OFS Znojmo, kde budou mít holky příležitost ukázat, že fotbal umí.

Poděkování patří Jardovi Piscovi za domluvení zápasu, rodičům za dopravu dívek na zápas a jejich fandění!!!

Trenéři FK Znojmo: Hanzel, Lavingr a Šmerda