1.kolo Střelice – FK Znojmo A 0:1 (0:0)

Gól – Procházka

Vaněk, Krontorád Mara, Slabý, Železný, Dufek, Procházka Marek, Lehocký, Ostrý, Blažíček, Krontorád Martin, Procházka Martin

Střídání

Rytíř, Balík, Németh,

Tak jako na začátku minulé sezóny jsme zahájili novou sezónu opět na hřišti Střelic. Jsem moc rád že jsme tentokrát zápas s velmi silným soupeřem zvládli na výbornou a odvezli jsme si tři body. První poločas byl hodně vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách. Kluci hráli velmi dobře, dařilo se nám i kombinačně a zodpovědně jsme plnili taktické pokyny. Ve druhé půli bylo jasné že kdo dá první gól bude mít velkou výhodu, a to se nám díky Prochecovi povedlo, už před gólem jsme zahodili tutovku po velmi dobře sehraném přečíslení. Domácí pak hru otevřeli a měli několik slibných šancí které jsme přečkali. Škoda že jsme nedokázali lépe vyřešit několik přečíslení do otevřené obrany a museli tak trnout až do poslední minuty.

Milan Samek