6.kolo Višňová - FK Znojmo A  1:4 (0:2)

6.kolo Višňová - FK Znojmo A 1:4 (0:2)

Gól – Németh 2x, Krontorád Martin, Železný,

Sestava a hodnocení utkání                                             Foto z utkání zde

Vaněk, Krontorád Mara, Slabý, Železný, Dufek, Blažíček, Ostrý, Fryš, Krontorád Martin, Procházka Martin, Németh,

Střídání

Rytíř, Košíček, Lichevník, Balík,

Dnešní derby jsme zvládli za což jsme moc rádi. Tak jak jsme v minulých zápasech potřebovali na vstřelení jednoho gólů minimálně 5 šancí tak dnes jsme proměnili vše co jsme si vytvořili. Hodně nám pomohlo že domácí v prvních 10 minutách zahodili dvě obrovské šance kdy nás podržel Dominik v brance. Když se pak prosadil ve 26 minutě Nemo týmu to zvedlo sebevědomý a zápas jsme ovládli. Do poločasu se trefil parádní střelou Martin Krontorád a když hned na začátku druhé půli přidal Nemo další branku měli jsme utkání už zcela pod kontrolou. Škoda jen že nám nepodařilo udržet čisté konto. S výkonem a předvedenou hrou našeho týmu jsem kromě prvních 15 minut spokojen.

Milan Samek