11.kolo FK Znojmo A – FC Miroslav 4:1 (1:1)

Góly – Németh, Procházka, Rytíř, vlastní,

Sestava a hodnocení utkání                        Foto z utkání

Vaněk, Košíček, Krontorád Mara, Slabý, Lehocký, Dufek, Ostrý, Blažíček, Krontorád Martin, Procházka Martin, Németh,

Střídání

Rytíř, Balík, Železný, Lichevník,

Hodnocení

Dnešní utkání se mi hodnotí dobře jelikož jsme ho zvládli vítězně. Podle výsledku vypadá že to bylo jednoznačné utkání, ale nerodilo se vůbec lehce. V prvním poločase jsme tradičně zahodili, co se dalo. V prvních 10 minutách jsme měli tři tutovky a dali jsme gól až z pokutového kopu. Následně šel Nemo 3x sám na brankáře, ale ani jednou nedal, Bláža nastřelil tyčku a další polo šance jsme nevyužili. Soupeř trestal vyrovnáním po naší chybně v rozehrávce. I přes velké množství šancí jsem nebyl s naší předvedenou hrou spokojen. Ve druhém poločase za stavu 1:1 měli hosté šance. Nastřelili tyč a nevyužili dvě slibné příležitosti, a to se jim stalo osudným. V 66 minutě jsme se dostali do vedení po vlastním gólu. O 10 minut později jsme dali třetí uklidňující gól, který padl po velmi pěkné sehraném přečíslení a precizním zakončením Nema. Tento gól definitivně zlomil hostující tým a zápas jsme už v pohodě dovedli k vítezství. Jsme rádi že jsme konečně po třech domácích porážkách dokázali naplno bodovat.