12.kolo Jevišovice – FK Znojmo A 1:4 (0:3)

Sestava a hodnocení utkání                       Foto z utkání

Vaněk, Košíček, Železný, Krontorád Mara, Slabý, Lehocký, Ostrý, Blažíček, Lichevník, Procházka Martin, Németh,

Střídání

Rytíř, Balík, Procházka Marek, Krontorád Martin,

Hodnocení

Musím říci, že na utkání na umělku do Jevišovic nejezdíme moc rádi, protože se nám zde historicky výsledkově vůbec nedaří a marně vzpomínám kdy jsme zde naposledy bodovali. I proto jsem velmi spokojen že jsme tento zápas zvládli za tři body a náš tým je tak prvním který v kalendářním roce 2023 dokázal tým Jevišovic na jejich umělce porazit. Navázali jsme tak na naše výborné venkovní zápasy, které v podzimní části máme (6 utkání 16 bodů). Domácí byli v první půli aktivnější, ale nám se dařilo v koncovce, kdy jsme dobře řešili přechodovou fázi a poločas skončil 0:3. Ve druhé půli byli domácí opět aktivnější, dokázali nastřelit břevno a vsíti branku na kterou jsme v zápětí zareagovali čtvrtou brankou a zaslouženě tak zvítězili.