16.kolo Přímětice – FK Znojmo A  3:3 (1:1)

16.kolo Přímětice – FK Znojmo A 3:3 (1:1)

Gól – Procházka Martin, Ostrý, Németh,

Sestava a hodnocení utkání                          Foto z utkání

Vaněk – Lehocký, Krontorád Marek, Slabý, Procházka Marek, - Blažíček, Ostrý, Krontorád Martin, Procházka Martin, Lichevník, - Németh,

Střídání

Košíček, Benda, Rytíř,

Hodnocení

V pátečním velikonočním derby nás čekala horká půda v Příměticích. Domácí zatím nemají moc bodů a bylo jasné že na hřišti nechají všechno. Zápas byl od první minuty bojovný a k vidění bylo spíše hodně osobních soubojů než fotbalové krásy. V prvních 10 minutách jsme měli dvě slibné šance. První gól už ve třetí minutě nám nebyl uznám pro ofsajd Németha. V 10 minutě loboval Prochy Muchu v brance domácích, ale míč skončil těsně vedle. Domácí se ujali vedení ve 20 minutě. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat z pokutového kopu.  Ve druhé půli byl k vidění stejný obraz hry, domácí jednoduše jen nakopávali míče a tlačili se důrazně do vápna. To se jim vyplatilo v 57 minutě kdy se dostali do vedení hlavičkou ve vápně. O dvě minuty později se nechal zbytečně vyloučit domácí Sadílek. Domácí se pak zatáhli před vlastní vápno. V 73 minutě nám domácí dali další gól a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Kluci v závěru utkání ukázali charakter a vůli uspět a v poslední desetiminutovce se nám podařilo vyrovnat. V nastavení jsme dokonce sahali po třech bodech kdy Nemo trefil tyč a další dvě šance jsme mohli vyřešit lépe. Jsem moc rád že jsme zde na této horké půdě dokázali vybojovat bod a smazat dvoubrankové manko v závěru utkání což se určitě cení.

Milan Samek