17.kolo FK Znojmo A – Újezd u Brna 3:0 (2:0)

Gól – Ostrý, Procházka Martin, Németh,

Sestava a hodnocení utkání            Foto z utkání

Vaněk – Krontorád Marek, Slabý, Železný, Košíček, - Krontorád Martin, Blažíček, Ostrý, Dufek – Procházka Martin, Németh,

Střídání

Lehocký, Balík, Pěnkava,

Hodnocení

Jsem moc rád že jsme utkání zvládli za tři body a po dlouhé době doma před vlastními diváky zvítězili. Výsledek na pohled vypadá jednoznačně, ovšem nebylo to vůbec jednoduché utkání. Je potřeba zmínit že výsledek je pro hostující tým krutý, protože zde předvedl sympatický výkon, kdy nepřijeli jen bránit v bloku tak jak většina týmů, ale naopak hráli velmi otevřený fotbal, kdy nás vysoko napadali, měli dobrý pohyb a v koncovce byli nebezpeční. Diváci tak měli možnost vidět od první minuty zajímavé utkání se šancemi na obou stranách. Dnes jsme měli dobrou efektivitu v zakončení, když jsme proměnili vše, co bylo možné, hosté naopak nastřelili břevno, tyčku a za stavu 1:0 neproměnili vyloženou šanci na vyrovnání. Takže i proto jsme utkání zvládli s nulou na svém kontě za což jsme samozřejmě moc rádi. Je potřeba zmínit že kluci dnes šli třem bodům naproti svým nasazením, odhodláním a herní kvalitou.

Milan Samek