20.kolo Oslavany – FK Znojmo A  4:1 (1:1)

20.kolo Oslavany – FK Znojmo A 4:1 (1:1)

Gól – Železný,

Sestava a hodnocení utkání                  Foto z utkání

Vaněk – Ostrý, Krontorád Marek, Železný, Košíček, - Lehocký, Slabý, Procházka Marek, Krontorád Martin – Procházka Martin Németh,

Střídání

Vašíček, Rytíř, Benda,

Hodnocení

Utkání s vedoucím týmem tabulky jsme bohužel nezvládli ani výsledkově ani herně. První poločas jsme ještě odehráli celkem dobře kromě vyrovnávacího gólu jsme měli ještě několik slibných příležitostí na další branku. Ve druhé půle jsme v prvních 10 minutách inkasovali dva laciné góly a do zápasu jsme se pak už vůbec nedostali a druhá půle tak byla z naší strany odevzdaná což mě mrzí. Dá se říci že nás porazil jeden hráč Patrik Šnyrch který nejen dva góĺy dal, ale tvořil většinu ofenzivních ůtoků a byl určitě nejlepším hráčem na hřišti. Vím, že nám dnes chybělo několik hráčů i přes to si myslím že jsme mohli podat daleko lepší a bojovnější výkon hlavně ve druhé půli.

Milan Samek