21. kolo FK Znojmo A – ČAFC Brno 0:1 (0:1)

Foto z utkání

Vaněk – Krontorád Marek, Slabý, Železný, Košíček, - Lehocký, Blažíček, Ostrý, Dufek – Procházka Martin, Krontorád Martin

Střídání - Lichevník, Németh, procházka Marek, Fryš, Kotáb,

Hodnocení:

Bohužel dnešní utkání se nám opět výsledkově nepovedlo. Což nás hodně mrzí. Na jaře se v koncovce trápíme a nemůžeme se dostat do herní a výsledkové pohody. Utkání dle mého názoru ovlivnila 20 minuta kdy jsme dali branku na 1:0 ale bohužel hlavní nám sudí regulérní gól neuznal a o minutu později zapískal spornou penaltu v našem vápně a hosté se tak velmi šťastně a lacino ujali vedení v zápase. Utkání se tak ubíralo jiným směrem, než když bychom vedli. Hosté pak hráli ze zajištěné obrany a podnikali velmi nebezpečné brejky. Stejný průběh byl i ve druhé půli kdy jsme dobývali branku soupeře, ale bylo to velmi těžké utkání s řadou tvrdých osobních soubojů. Ve druhé půli jsme měli několik slibných šancí na vyrovnání, ale bohužel šance Lichevníka, Železného a Németha jsme nedokázali přetavit v góly a potvrdili tak že se nám v jarní části nedaří střílet branky a chybí pohoda a klid v zakončení. Klukům nemůžu upřít snahu a bojovnost, ale bohužel to na body zatím nestačí. Pozitivum vidím v tom, že se jsme mohli po dlouhé době dat šanci v bráně Rybňovi, který utkání zvládl.