logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

7. kolo Sokol Tasovice - IE Znojmo mladší žáci 3:6 (1:4)

Góly: Balada,Veselý 2x, Kopr, Lichevník,Bernát.

Hodnocení utkání

V neděli 4.10.2015 zajeli mladší žáci na utkání do Tasovic.Začátek zápasu se nám velice vydařil.Už v 5.minutě jsme vsítily první gol,který dal David Balada.Hru jsme měli plně pod kontrolou.Vytvářeli jsme si hezké fotbalové akce,které jsme proměnily v góly.Po prvním poločase jsme vedli již 4:1.Druhý poločas se vedl ve stejném duchu,hrálo se převážně na polovině soupeře.I když nám soupeř dal také góly a to po chybě v obraně,nakonec jsme vyhráli zaslouženě 6:3.Pochvalu zaslouží celý tým včetně brankářů Martina Prycla a Ondřeje Rytíře,kteří náš tým podrželi.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři