27. kolo FK Znojmo - SK Chrlice 4:2 (2:1)

Sestava:
Rybníček[K] - Sýkora, Baran, Procházka, Koukal - Matoušek, Veselý, Horecký, Mrázek -  Kaláb, Lelovský R.
Střídání: Záhora, Miklovic, Svoboda, Beno, Varga, Kubále, Plaček

Hodnocení zápasu:
Poslední zápas celé sezóny, byla to také dorostenecká rozlučka pro hráče ročníku 2005.
Chtěli jsme si obě události společně užít a rozloučit se třemi body.

Tým Chrlic má v jarní části velmi dobré výsledky, a tak se vědělo, že zápas nebude žádná procházka růžovým sadem. Začali jsme však nejlepším možným způsobem. Ve třetí minutě se z dálky skrytou obalovačkou na zadní prosadil Tom Horecký. Soupeř i přesto hrál velmi aktivně, ale výborně nás několikrát podržel gólman Rybňa. Následně se ve vápně zmocnil míče Peťa Beno, který propálil rukavice brankáře a tím navýšil naše vedení na 2:0. Do poločasu však bezchybně chytající Rybňa inkasoval z penalty, která upravila stav prvního poločasu na 2:1.

Do druhé půlky se na hrot útoku dostal typický stoper Mára Procházka, jakožto hráč loučící se s dorostem. Soupeř hrál stále aktivně a dostával se do šancí, kdy při jedné z nich neměl Rybňa šanci zasáhnout a rázem bylo srovnáno na 2:2. Soupeř stále hýřil šancemi, ale brankář Rybňa ukázal ve svém posledním zápase za dorost zkušenosti a výborně reflexy a držel nerozhodný stav zápasu. Když vtom z dálky vystřelil Míra Koukal (také poslední zápas v dorostu), brankář jeho štiplavý projektil pouze vyrazil a do prázdné doklepával Mára Procházka, čímž si osladil svou rozlučku. Soupeř ani neměl nárok na vzpamatování se, protože v následující minutě výborně zavřel zadní tyč Peťa Beno a bylo vymalováno. Sezónu jsme zakončili výhrou 4:2.

I přesto, že byl soupeř zřejmě lepším týmem, tak jsme to právě my, kteří zakončili sezónu vítězně. Na naše pořadí soutěži si však ještě musíme počkat, poněvadž Křepice mají o víkendu dohrávku jednoho z odložených kol. Bude to však 8. nebo 9. místo. Chtěli bychom velmi poděkovat naším fanouškům, kteří na závěrečný zápas sezóny přijeli ve velkém počtu. Každého z Vás si velmi vážíme!

Jak jsme již zmiňovali, tak se jednalo o poslední zápas v dorostu pro hráče ročníku 2005.