2.kolo FK Znojmo st.žáci - Moravský Krumlov 1:1 (1:1)

Gól: Kubále (p)

V sobotu 26. 8. 2023 sehráli na našem hřišti starší žáci 2. kolo krajské soutěže. Tentokrát byl naším soupeřem Moravský Krumlov.

Sestava

Kubále - Matoušek, Pham, Štaffa, Kříž, Sekula, Rolník, Vikturna, Ralenovský, Samek, Nguyen, Beno, Ptáček, Plaček.

Hodnocení

V sobotním utkání, které v první půli vydatně skropil déšť, jsme se sešli již v téměř plné síle. Průběh zápasu tomu i odpovídal. Měli jsme dobrý pohyb a dělali tím soupeři velké problémy. Po jednou ze soubojů v pokutovém se pískala penalta a Dan ji proměnil. Mohli jsme skóre ještě navýšit, ale v koncovce jsme tentokrát několikrát selhali. V druhé půli se potvrdilo staré známé nedáš dostaneš a soupeř ojedinělou střelou překvapil Dana v brance. Po zbytek zápasu jsme se ještě pokoušeli překlopit výhru na naši stranu, ale dnes nám nebylo přáno.

Leoš Ludvík