FK Znojmo st.žáci -  FC Boskovice B  4:0 (2:0)

FK Znojmo st.žáci - FC Boskovice B 4:0 (2:0)

V sobotu 23. 9. v rámci 8. kola krajské soutěže starších žáků jsme na domácím hřišti přivítali doposud vedoucí tým soutěže FC Boskovice - Letovice.

Góly: Beno 2, Skopal 2

Sestava: Kubále - Pham, Štaffa, Plaček, Kříž, Sekula, Pilinszki, Vikturna, Ralenovský, Samek, Beno, Varga, Skopal, Hagara, Ptáček.

Sobotní utkání začalo uctěním památky zesnulého prezidenta našeho klubu pana Berky. ?

Samotné utkání se mi hodnotí velice dobře. Dostali jsme se do fáze, kdy hrajeme pěkný fotbal a snad jediné, co nás momentálně trápí je proměňování šancí. I dnes jsme před prvním gólem Skoupyho v 21. minutě vytvořili několik velice dobrých šancí, které jsme nedokázali dotáhnout do gólové radosti. Celé utkání bylo pod naší kontrolou a do vyložené šance jsme soupeře nepustili. Dobrá práce kluci, ale jak se říká  " neusnout na vavřínech "

Leoš Ludvík