Mladší žákyně FK Znojmo - Prostějov 0:1 (30.8.2023, 1. kolo ligy mladších žákyň)

Sestava: Šmerdová - Raabová, Kašparová, N. Rozehnalová, Neubertová, Rolníková, Horáková, Chromíková, Sabová, Švarcová, Hanzelová, Kačalová, Rajnohová, Kuřitková

FK Znojmo - Prostějov 0:1 (pol. 0:0)

Netradičně ve středu 30.8.2023 jsme odehráli na domácím hřišti utkání proti týmu Protějova. Zápas byl vyrovnaný ikdyž soupeř byl směrem dopředu nebezpečnější. Eliška měla v bráně určitě víc práce než prostějovská golmanka. My jsme však také měli šance, bohužel se nám nepodařilo je využít. Hrálo se místy i tvrdě, což pocítily holky z obou týmů. Odolávali jsme až do 53. minuty, kdy jsme inkasovali po tlaku Prostějova. Snažili jsme se o vyrovnání, ale bohužel naše šance už ke kýženému gólu nevedly. Dnes si s námi zahrály poprvé Natka Rajnohová a Nela Kačalová. Obě se snažily a předvedly, že budou pro tým přínosem. Nela, v zápase nejmladší, byla aktivní a byla i blízko vstřelení gólu. Dík patří i Amálce, která i po absenci na zápas přijela a odehrála dobrou hru. Ikdyž jsme vyšli bodově naprázdno, nemají se holky za co stydět. Zápas odmakaly a doufáme, že střeleckou smůlu protrhneme v příštím zápase v Třebíči.

Trenéři mladších žákyň: Hanzel, Lavingr a Šmerda