Mladší žákyně - dívčí liga skupina Morava FK Znojmo - FC Zlín 4:3p (pol. 1:0)

Sestava: Šmerdová - Neubertová, Chromíková, Kašparová, Rouchalová, Rozehnalová, Sabová, Kuřitková, Pudelková, Hanzelová, Rolníková, Garajová, Wirglová, Rajnohová

FK Znojmo - FC Zlín 4:3p (góly: 2x Rajnohová, 1x Garajová, rozhodující penalta: Pudelková)

V neděli 9.6.2024 jsme odehráli poslední zápas ligové sezóny 2023/2024 doma proti Zlínu. Na podzim jsme smolně prohráli ve Zlíně 3:0 a tak jsme chtěli tentokrát zvítězit. Na gól diváci čekali až do 27. minuty, kdy se trefila Natka Rajnohová. Následně hráčka Zlína Strnadová srovnala na 1:1. Pak se trefila v 52. minutě opět zlínská hráčka a my jsme Tamarkou, kdy dobře srazila míč, který odehrávala zlínská brankářka hned srovnali na 2:2. Aby zápas nebyl pro diváky nudným, šly zlínské hráčky opět do vedení. Dnes dobře střelecky naladěná Natka Rajnohová opět srovnala a poslala tak zápas do penaltového rozstřelu. V něm za náš tým trefily hráčky: Rolníková, Chromíková a Pudelková. Když děvčata ze Zlína jednou přestřelily a dvakrát jim penaltu chytla Eliška, mohly na znojemském trávníku propuknout oslavy. Dnes je třeba děvčata pochválit, neboť předvedly diametrálně odlišný výkon, než v Líšni a ukázaly, že když dají do hry veškerý um, mohou obrat o body i papírově silnější soupeře. Tento zápas byl ligovou rozlučkou pro dívky ročníku 2011, které o prázdninách přejdou do starších žákyň. Na jejich další cestě jim přejeme vše dobré, ať je provází výborná forma a hlavně zdraví.

Poděkování patří rodičům, příznivcům a také klubu za umožnění startu v tak kvalitní soutěži.

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Hanzel, Rolník a Šmerda