7.kolo Hevlín - FK Znojmo B 4:2 (1:1)

Góly -Kafka Jakub, Hagenhofer

Vaněk - Vikturna, Kafka, Benda, Blažíček, Mösmmer, Hagenhofer, Rolník, Slabý, Lelovský, Řepa, Németh, Balík, Rytíř, Lichevník, Kotáb

Hodnocení :

Úvod zápasu nám vyšel a v 8 minutě po rohovém kopu otevřel skóre utkání Kuba Kafka. V 10 minutě po přísném vyloučení dostal za faul červenou kartu náš hráč Jarda Blažíček. Ještě jsme v prvním poločase měli několik šancí na zvýšení skóre ale bohužel jsme je neproměnily. Na konci poločasu ve 45 minutě náš brankář Domča Vaněk chytl pokutový kop. Druhý poločas jsme nezvládli a domácí tým nám vstřelil 3 góly a zaslouženě vyhrál. Hra o jednoho hráče méně nás stála hodně sil. Sice se nám podařilo snížit na 2:3 gólem Erika Hagenhofera ale domácí tým v závěru utkání zvýšil na konečných 4:2. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo za bojovnost až do 90 minuty.