logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Naši hráči na finálovém turnaji výběru OFS v Dubňanech

OFS DubnanyDne 17.2.2016 se konalo finále výběru OFS ZNOJMO ročník 2004 a mladší v Dubňanech .Z našeho klubu FK Znojmo se zůčastnily Veselý  Martin,Kopr Tomáš,Duhajská Veronika a v brance Prycl Martin.Tým OFS Znojma skončil na krásném 2.místě.Nejlepším brankářem byl  vyhlášen Martin Prycl.                                                                                                                                                                                                                      

Výsledky:

OFS ZNOJMO : OFS BLANSKO     8:4    (góly: Vybíral 5,Kopr, Veselý 2)                                                                                                                                                  

OFS ZNOJMO : MĚFS BRNO "A"   2:3    ( góly : Veselý ,Kopr)                                                                                                                                                                      

OFS ZNOJMO :  OFS HODONÍN     1:1    (gól:  Prycl)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Hráči dnes podali vynikající výkon ,dokázali hrát i v oslabení pouze ve třech a neinkasovat zbytečný gól. Skvěle dnes zachytal Martin Prycl ,který dal také svůj gól ,kdy výkopem od brány padáčkem zaskočil soupeřova brankáře.Výborně zahráli Martin Veselý a Tomáš Kopr i Veronika Duhajská. Všem těmto hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu. Děkujeme !!!! 

Trenér Pavel Kučma ,vedoucí týmu Jiřina Veselá.                                                                                                                                                     

         OFS Dubnany 2OFS Dubnany 3                                                                                                                                                                                                                                                                            

OFS Dubnany 4

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři