logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Turnaj přípravek v Oslavanech

Oslavany 7V sobotu dne18.6.2016 se hráči ročníku 2005 a mladší zůčastnily turnaje O pohár starosty města Oslavan. Celkem se na turnaji představilo 24 týmů.Týmy byli rozlosovány do 4 skupin po šesti týmech.Náš tým byl ve skupině "C".

Skupina C:  FK Znojmo,Oslavany,Vícemilice,Žebětín,Valeč,Dolní Heřmanice.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Kulík,Veselý,Veselá Janička(2008),Mareček ,Marečková Deniska(2008),Kopr,Zálešák,Lichevník,Dvořák,ŠimekProcházka.

Výsledky:

 FK ZNOJMO :  VALEČ   6 :1  Góly:Veselý 3,Zálešák,Kopr,Lichevník

 FK ZNOJMO : ŽEBĚTÍN  2 : 4 Góly: Kopr,Veselý

 FK ZNOJMO : D.HEŘMANICE  0 : 0

 FK ZNOJMO : VÍCEMILICE  4 : 0  Góly:Kopr 2,Veselý,zálešák

 FK ZNOJMO : OSLAVANY  3 : 0  Góly:Zálešák 2,Kopr

 

 Ve své skupině jsme skončily na 2.místě a  postoupily do hry o 7.- 12. místo.

FK ZNOJMO : BUČOVICE   2 : 0  Góly : Kopr 2

FK ZNOJMO : D.HEŘMANICE  5 : 0  Góly:Veselý 3,Šimek,Kopr

FK ZNOJMO : V.POPOVICE  6 : 0  Góly: Veselý 2,Zálešák,Kopr 3

FK ZNOJMO : RAPOTICE  5 : 1  Góly: Zálešák,Veselý,Kopr 3

FK ZNOJMO : MORAVSKÉ PRUSY   9 : 0   Góly : Kopr 3,Zálešák,Veselý,Dvořák,Šimek,Veselá Janička,Kulík

V tomto turnaji skončil náš tým na  7.místě.Z 10 zápasů jsme pouze jednou prohráli a jednou remízovali.Hráči i hráčky byli po celou dobu turnaje skvělým týmem. Nejlepším střelcem se stal Tomáš Kopr  se 17 góly,dalším skvělým střelcem byl s 12 góly i Martin Veselý. Do střelecké tabulky se zapsali i Erik Zálešák se 7 góly,Robert Šimek se 2 góly a krásnou asistencí pro nejmladší hráčku Janičku,která dala také 1 gól.Po1 gólů přispěli také Tadeáš Lichevník,Martin Dvořák a také náš skvělý brankář Radim Kulík,který  v tomto turnaji skvěle zachytal.Všichni hráči si zaslouží velikou pochvalu za skvěle odvedený výkon.Pochválit musíme i naše nejmladší hráčky Janičku a Denisku,které byli nejen ozdobou našeho týmu,ale i skvělými hráčkami.Veliký dík patří všem rodičům za skvělou atmosféru a fandění  a také za odvoz hráčů na turnaj.

Trenér Pavel Kučma,Vedoucí týmu Jiřina Veselá

 

Oslavany 1

Oslavany 5Oslavany 8

Oslavany 3

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři