11.Kolo Krajské přípravky starší

Dne 4.6.2016 se konalo předposlední kolo krajských přípravek.Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti  proti celkům Zbrojovky Brno a Lednice.

Výsledky a hodnocení utkání

FK ZNOJMO  :  ZBROJOVKA BRNO 5 - 5 (4-4)

Góly:Veselý 2,Kopr,Balada,Lichevník

V prvním zápase jsme nastoupily proti celku Zbrojovky Brno.Začátek zápasu  jsme byli herně lepším týmem.Hráči předváděli vynikající hru a v prvních 10 minutách jsme vedli 3 :1.Soupeřům jsme nedávali šanci dostat se k míči.Pak nás ,ale soupeř zaskočil svými góly po našich chybách a dotáhl výsledek na 4 :4.Hráči se nesoustředily na hru nechávali soupeře zbytečně skórovat.Ve druhém poločase už tolik branek nepadlo.Hra byla vyrovnaná a nám chybělo štěstí v zakončení i když jsme byli lepší.Měli jsme několik gólových šancí,ale gól nepadl.Naopak soupeři se podařilo výsledek zvrátit na svoji stranu a my prohrávali 4 :5.Zbývalo asi 5 minut dokonce zápasu a o srovnání skóre se postaral Martin Veselý svým krásným gólem z rohu do horního rohu brány.Výsledek skončil remízou.Tento zápas byl po herní stránce velice pěkný.

FK ZNOJMO  :  LEDNICE  7 - 2 (4-0)

Góly : Kopr 3,Veselý,Balada 2,Duhajská

Do druhého zápasu jsme nastoupily s cílem vyhrát a to se nám také podařilo.Hráči hráli skvělý fotbal a soupeři neměli sebemenší šanci dostat se na naši polovinu.Výborně zahráli Tomáš Kopr a Martin Veselý.Dva góly dal také David Balada i když mohl mít na kontě gólů více, ale chybělo štěstí v zakončení.Tento zápas se velice povedl a fandící rodiče ho odměnily potleskem.

Toto kolo bylo výborně odehrané a všichni si zaslouží velikou pochvalu.

Trenéři: Michal Sobota,Pavel Kučma ,Petr Železný,vedoucí týmu Jiřina Veselá.