4.kolo Starší přípravky

Hřiště Mikulovice

Výsledky a hodnocení turnaje

Sestava: Štancl Petr, Ryšavý Jakub,Matošek Lukáš, Zezula Tomáš, Bence Dominik, Šmerda Pavel, Svoboda Jan, Morovič Viktor, Baran Ondřej, Voldřich Marak,Mikulášek Jakub, Vystrčil Jan,Jaskula Petr, Metai Janus

IE Znojmo – FK Mikulovice   5-5 (1-3)

Goly – Baran 2x,Voldřich 2x,Šmerda

Hodnocení utkání

Musím říct, že jsme hráli všichni makali,ale i tak mě kluci překvapili, jak bojovali až do konce, přestože jsme prohrávali už 1:3 v poločase. Kluci to nezabalili, dřeli celý zápas a málem se nám podařilo zápas otočit. V závěru nám chybělo kousek štěstí ke vstřelení vítězné branky. Nastřelili jsme i břevno ze standardní situace. Rozhodčí pak piskl konec utkání. Tenhle zápas musím pochválit našeho gólmana Petra Štancla,který chytl pár nájezdů.

FK Jevišovice – IE Znojmo  8-2 (4-2)

Góly – Mikulášek, Zezula

Hodnocení utkáni

Druhý zápas se nám vůbec nepovedl stejně jako před týdnem. Branky jsme dostávali po naších hrubých chybách. Kluci hlavně nebránili ani nebojovali jako první zápas,doufám že se to do příštích zápasů zlepší.

Děkujeme rodičům za fandění

Trenér Železný Petr