logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

6.Kolo Krajské přípravky starší

Ve středu 28.10.2015 se odehrálo 6.kolo krajských přípravek. Tentokrát jsme na našem hřišti hráli proti týmům Pohořelic a Zbrojovky Brno.                                                                                                                                  

IE Znojmo  :  POHOŘELICE   9:1  P(3:0)                                                                                 

 Goly :  Veselý ,Surovec, Vlaha,Zálešák 2x,Kopr 2x,Bernát, Balada                                                                                                     

V prvním zápase jsme nastoupily proti týmu Pohořelic. Do tohoto zápasu jsme nastoupily s odhodláním zvítězit.Od začátku jsme byli lepším týmem.Hru jsme lépe roztahovali a přehrávali tak soupeře.Po prvním poločase jsme vedli 3:0.Druhý poločas jsme jasně ovládli.Přidali jsme ještě dalších 6 gólů. Soupeř nám po chybě v obraně dal také jeden gól..Do střelecké tabulky se tentokrát zapsali skoro všichni hráči,což nás velice těší.                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 IE Znojmo  -  ZBROJOVKA BRNO    3:12  P( 1:6)                                                                    

Góly: Vlaha 2x, Veselý                                                                                                                                                                             

Ve druhém zápase jsme měli za soupeře Zbrojovku Brno. Soupeři měli hru plně pod svým vedením což ukázali v předešlém zápase s Pohořelicemi. My jsme jim ale odolávali a nedali jim nic zadarmo. Naši hráči odehráli  velice pěkný fotbal a i přes prohru proti jasně silnějšímu soupeři odehráli skvělý zápas,Všechny  moc chválíme.   

Trenéři Pavel Kučma , Michal Sobota ,vedoucí Jiřina Veselá                                                                                                         

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři