1.kolo Krajské soutěže mladší přípravky

1 kolo krajsk soute ml ppravky

Hřiště 1.SC Znojmo

V prvním kole mladší přípravky jsme sehráli v Husových sadech dvě utkání. V obou dokázali naši kluci zvítězit. V prvním zápase si poradili s domácím týmem 1. SC Znojmo 13-5, a ve druhém zvítězili nad týmem Ivančic v poměru 15-3,

Výsledky,sestava a hodnocení

Štancl Matyáš (07), Lukáš Kaidl (07), Petr Nguyen 07),Martin Veselý 07), Filip Prycl 07), Adam Soukup 07), Marek Brzobohatý 07),Tomáš Horecký 07), Vojta Vizingr 07),

Trernéři - Milan Samek, Luboš Kaidl, Martin Prycl,

1.SC Znojmo – IE Znojmo 5-13 (2-4)

Góly – Prycl 4x, Horecký 3x, Brzobohatý 2x, Vizingr 2x,Soukup, Nguyen,

Naše první utkání jsme zvládli jak herně tak výsledkově na výbornou. První poločas byl ještě herně vyrovnaný,ale druhá půle už byla zcela v naší režii. Střelecky dal o sobě vědět nejvíce Filip Prycl, který vsítil 4 góly jako přes kopírák. V zápase bylo k vidění několik krásných kombinací.

Ivančice – IE Znojmo 3-15 (0-7)

Góly – Vizing 5x, Brzobohatý 4x,Soukup 3x, Horecký 2x Nguyen,

Ve druhém utkání jsme dokázali navázat na první utkání a nedali jsme soupeři žádnou šanci. Od první minuty jsme na soupeře nastoupili a i přes velké vedro jsme sehráli výborné utkání. V zápase se kromě střelců předvedl několika parádními zákroky brankář Matyáš Štancl. V tomto zápase i přes bolestivé zranění obul střelecké kopačky Vojta Vizingr a vsítil 5 branek. Tak jako v zápase prvním předvedli kluci pěkné kombinační akce.

Milan Samek trenér

Naše dnešní premiérové vystoupení v krajské soutěži mladší přípravky mě kluci velice překvapili svoji hrou, která měla opravdu kvalitu a projevilo se to nakonec i ve skóre. Na to, že jsme měli v nové sezóně za sebou teprve dva tréninky byl jejich výkon skvělý. Dnes opravdu zahráli všichni s velkým nasazením obrovskou chutí ,ale co mě nejvíc překvapilo, byla samotná hra výborné kombinace a vynikající individuální výkony jednotlivců. Jsem moc zvědavý, zda dokáží kluci tento výkon zopakovat i v dalších zápasech krajské soutěže.