logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

14. kolo - Popice - MR Znojmo 3:3

Sam píše "

FC POPICE - MR ZNOJMO 3 : 3 (1:1) góly: Doválel, Samek, Samek,

V posledním kole jsme zajížděli na soupeře který je doma velmi silný.V týdnu jsme již věděli že druhé místo máme pevně pod kontrolou a tak jsme si přijeli dokázat že fotbal ještě umíme hrát a hlavně to dokázat našim fandům kteří s námi jeli opět v hojném počtu.V týdnu navíc neše vedení (Laďa) odvolalo trenéra a tak se čekalo jak utkání zvládneme po páteční ukončené.Sestava doznala několika změn.V brance nastoupil dorostenec Krčál na beku hrál Řeřucha místo (ne)omluveného Truhláře a v útoku nahradil zraněného Vacka Vyorálek.Úvod zápasu jsme působili trochu ospale a nekoncetrovaně ale v průběhu dalších minut se naše hra začala zlepšovat.Měli jsme pár slibných šancí a to hlavně na pravé straně kde hrál velice aktivně Doválel( což popátku nikdo nečekal).Dělal domácím problémy a jeho průniky byli velmi nebezpačné ale chyběla k tomu lepší finální přihrávka.Ve 20 min ale udeřili domácí kdy po chybě ve středu hřiště se dostali do vedení 1:0.O pět minut později nás podržel mladičký golman Krčál při šanci domácího útočníka.Nám se pak podařilo vyrovnat 10min na to kdy se po rohu ve skrumáži nejlépe orientoval Doválel a propáli vše co mu stálo v cestě 1:1.Ve 38min pak mohl opět skórovat Doválel po krásné kolmé přihrávce od Kršky ale sám ped golmanem ho nastřelil (těžká pozice). Ve 40 minutě se řítil z úhlu sám na golmana Krška ale nedal.


Do druhého poločasu jsme nastoupili opět velice aktivně kdy jsme docela dobře bránili a podnikali nebezpečné brejky. Hned v 50 min po pěkné kombinační akci (Krška Doválel) prvně jmenovaný nastřelil bombou z 20m tyč. Pak unikl z prava Sam dal to na malé vápno na Kršku ale tomu míč na nerovném terénu skočil a branku vysoko přesřelil.V 55min byla pěkná kombinace po ose Vyorálek Krška Samek ale posledně jmenovanému míč z voleje nesedl tak jak měl a tak z toho opět nic nebylo.V této fázi zápasu jsme byli lepším týmem ale chyběli tomu góly.V 65 min jsme se přece jen dočkali kdy se po střele Vyorálka z poza vápna dostal k míči Sam a z 10 metrů propálil golmana 1:2.Domácí ale za 10min na to vyrovnali po dobře zahraném rohu hlavou 2:2. V 80 min se pak domácí ujali dokonce vedení po pěkné kombinaci a chybě Eliáše 3:2. Nám se ale naštěstí hned minutu na to podařilo vyrovnat po centru Vyorálka kdy se ve vápně dobře zorientoval Sam a na dvakrát překonal golmana 3:3. V poslední minutě jsme pak mohli nakonec i vyhrát kdy jsme na středu vybojovali balón a šli jsme z půlky tři na jednoho ale sudí utkání nečekaně (k údivu všech) ukončil.

Utkání to bylo jinak zajímavé, ale na šance jsme ho měli jasně vyhrát, mohli ho ale i nešťastně prohrát a to je prostě fotbal. Jinak v Popicích je velmi horké půda a bylo jen dobře že v tomto utkání nešlo už o nic ale i tak nás docela pokopali, diváci pohanili a navíc roztrhli nějaké dresy (vlastně jenom jeden Samův). Jako tým jsme zahráli docela dobře. První bod si jako trenér připsal prezident klubu pan Berka.
"        Vloženo Úterý, 28. červen 2005 @ 19:00:51 CEST uložil Teofil

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři