14. kolo - Popice - MR Znojmo 3:3

Sam píše "

FC POPICE - MR ZNOJMO 3 : 3 (1:1) góly: Doválel, Samek, Samek,

V posledním kole jsme zajížděli na soupeře který je doma velmi silný.V týdnu jsme již věděli že druhé místo máme pevně pod kontrolou a tak jsme si přijeli dokázat že fotbal ještě umíme hrát a hlavně to dokázat našim fandům kteří s námi jeli opět v hojném počtu.V týdnu navíc neše vedení (Laďa) odvolalo trenéra a tak se čekalo jak utkání zvládneme po páteční ukončené.Sestava doznala několika změn.V brance nastoupil dorostenec Krčál na beku hrál Řeřucha místo (ne)omluveného Truhláře a v útoku nahradil zraněného Vacka Vyorálek.Úvod zápasu jsme působili trochu ospale a nekoncetrovaně ale v průběhu dalších minut se naše hra začala zlepšovat.Měli jsme pár slibných šancí a to hlavně na pravé straně kde hrál velice aktivně Doválel( což popátku nikdo nečekal).Dělal domácím problémy a jeho průniky byli velmi nebezpačné ale chyběla k tomu lepší finální přihrávka.Ve 20 min ale udeřili domácí kdy po chybě ve středu hřiště se dostali do vedení 1:0.O pět minut později nás podržel mladičký golman Krčál při šanci domácího útočníka.Nám se pak podařilo vyrovnat 10min na to kdy se po rohu ve skrumáži nejlépe orientoval Doválel a propáli vše co mu stálo v cestě 1:1.Ve 38min pak mohl opět skórovat Doválel po krásné kolmé přihrávce od Kršky ale sám ped golmanem ho nastřelil (těžká pozice). Ve 40 minutě se řítil z úhlu sám na golmana Krška ale nedal.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět velice aktivně kdy jsme docela dobře bránili a podnikali nebezpečné brejky. Hned v 50 min po pěkné kombinační akci (Krška Doválel) prvně jmenovaný nastřelil bombou z 20m tyč. Pak unikl z prava Sam dal to na malé vápno na Kršku ale tomu míč na nerovném terénu skočil a branku vysoko přesřelil.V 55min byla pěkná kombinace po ose Vyorálek Krška Samek ale posledně jmenovanému míč z voleje nesedl tak jak měl a tak z toho opět nic nebylo.V této fázi zápasu jsme byli lepším týmem ale chyběli tomu góly.V 65 min jsme se přece jen dočkali kdy se po střele Vyorálka z poza vápna dostal k míči Sam a z 10 metrů propálil golmana 1:2.Domácí ale za 10min na to vyrovnali po dobře zahraném rohu hlavou 2:2. V 80 min se pak domácí ujali dokonce vedení po pěkné kombinaci a chybě Eliáše 3:2. Nám se ale naštěstí hned minutu na to podařilo vyrovnat po centru Vyorálka kdy se ve vápně dobře zorientoval Sam a na dvakrát překonal golmana 3:3. V poslední minutě jsme pak mohli nakonec i vyhrát kdy jsme na středu vybojovali balón a šli jsme z půlky tři na jednoho ale sudí utkání nečekaně (k údivu všech) ukončil.

Utkání to bylo jinak zajímavé, ale na šance jsme ho měli jasně vyhrát, mohli ho ale i nešťastně prohrát a to je prostě fotbal. Jinak v Popicích je velmi horké půda a bylo jen dobře že v tomto utkání nešlo už o nic ale i tak nás docela pokopali, diváci pohanili a navíc roztrhli nějaké dresy (vlastně jenom jeden Samův). Jako tým jsme zahráli docela dobře. První bod si jako trenér připsal prezident klubu pan Berka.