13. kolo - Zbýšov - MR Znojmo - 0:6

13. kolo - neděle 7.11.2004 - 13,30 hod.
výsledek - 0:6 (0:3), góly: Kubošný 2x, Bárta2x, Samek, Krška

Úvod zápasu nám vyšel super hned v první minutě se trefil nechytatelnou bombou z poza vápna Ruda a vyhnal pavouky s domácí šibenice( parádní gól).V 15min dostal opět Ruda přihrávku do vápna a prokázal že není jen vynikající obránce a dal podél golmana na 2:0.Hosté pak hru otevřeli a my opět čekali na svoje brejky a ve 30min se po odkopu Lumíra dostal do šance Venca a zkušeně dal na 3::0. Do poločasu pak zahodil další samostatný  únik Venca.....

Ve druhé půli jsme pak soupeře nechali trochu hrát ale domácí si toho moc nevypracovali.Naše obrana hrála velice zodpovědně.Pak zahodil šanci Sam po Rohákově přihrávce z boku, ale vše si pak  vynahradili po 5min.Rohák opět přihrával a Sam střelou z 18m nedal golmanovi šanci 4:0.Domácí po tomto gólu rezignovali a na hřišti už existovalo jen jedno mužstvo. V závěru se pak 2x trefil Laďa.Jednou po krásné akci z prava kdy mu dal Rohák krásný centr na první tyč a Laďa hlavou super zavěsil a v89min po úniku Sama dorazil jeho střelu od tyče do branky 6:0.

Vloženo Neděle, 07. listopad 2004 @ 22:44:05 CET uložil Sam