24. kolo - Ivančice - MR Znojmo A - 3:1

Ivančice - MR Znojmo  3:1 (0:0), gól:  Kubále.

V tomto kole jsme zajížděli na hřiště Ivančic a vyběhla tato sestava:

Minařík - Řeřucha, Doválel, Eliáš, Dohnal - Ostrý, Černý, Kubále, Truhlář (Pojer Michal) - Kalina, Štáb (15min Samek).

Hned v úvodu zápasu se nám zranil Štáb a na hřiště místo něj nastoupil Samek. Hra se převážně odehrávala od vápna k vápnu. Nám zatrnulo jen při jedné střele z poza vápna která byla tečovaná a změnila směr ale naštěstí skončila těsně vedle. My v první půlce měli dvě šance. První měl Kubále kdy y přímáku trefil břevno a druhou měl Ostrý ale dal to vedle.

Do druhé půlky nestoupil pro zranění Truhlář a místo něj přišel Pojer. V 55min jsme si vytvořili gólovku po pěkné akci Černý Samek se do vápna dostal Ostrý ale váhal se zakončením a tak jeho střelu vytěsnil obránce ve skluzu na roh. V 62 min  pak udělal chybu v rozehrávce Pojer a domácí tuto chybu ztrestali 1:0. Za dalších 10min jsme inkasovali znovu a bylo to 2:0. Do hry nás vrátil Kubále když kopal přímák a gólmanovi míč propadl mezi rukama do branky 2:1. hru jsme pak otevřeli a domácí se dostali opět do dvoubrankového vedení 3:1. My pak mohli opět snížit ale Kalimero pálil z rohu malého vápna jenom do gólmana a tak jsme opět odjeli bez bodu domů.

Vloženo Úterý, 30. květen 2006 @ 13:13:41 CEST uložil Sam