logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

21. kolo - MR Znojmo A - Čebín - 0:2

MR Znojmo - Čebín      0:2   (0:0)
 
V tomto kole jsme na svém hřišti přivítali celek Čebína. Věděli jsme že je to pro nás klíčové utkání a tak jsme chtěli moc uspět a to i přes to že jsme se museli obejít bez Kubáleho který dostal čtyři zápasy stop. Naopak radost nám udělal návrat Kubošného a tak na hřiště vyběhla tato sestava:
 
Minařík-Eliáš,Doválel,Kubošný,Řeřucha,- Ostrý,Dohnal, Černý, Truhlář-,Kalina ( 83min Hudec), Štáb


Do utkání jsme vletěli velice aktivně. Během prvních pěti minut jsme si vytvořili dva nebezpečné závary kterým chybělo málo k tomu aby skončili v brance. Náš tým hýřil bojovností a bylo cítit že chceme utkání vyhrát. V 16 min pěkně uvolnil Truhlář za obranu hostí Štába ale jeho střela skončila vedle. Hned za dvě minuty na to se ve vápně k míči dostal Truhlář ale s jeho střelou si gólman hostí poradil. V 25 min pak kopal trestný kop z 25m Kalina ale jeho bomba mířila přímo doprostřed branky. Hosté se dostali do první vážnější šance až v 36min ale hlavička  Čebínského útočníka skončila vedle naší branky. V 38 min se pak dostal do šance Černý kdy se ve vápně pěkně uvolnil ale jeho pohotová střela bodlem šla těsně nad soupeřovu branku. O minutu později jsme mohli inkasovat hosté využili naší chyby ve středu hřiště šli do brejku a naštěstí nás zachránila tyčka. Když už se zdálo že bude poločas zahrával Černý přímák z levé strany a kopl jej velice dobře ale gólman míč konečky prstů vytlačil z branky a tak se odcházelo do kabin s výsledkem 0:0.
Úvod druhé půle patřil opět nám. V 50min si pěkně na středu řekl o balón bojovník Kubošný a jeho střela z 20m dala gólmanovi hodně práce. Pak jsme měli opět pár závarů a to hlavně po standartkách z boku které výborně zahrával Černý ale hlavička Doválela šla těsně nad a další hlavičkový pokus Řeřuchy skončil přímo v rukavicích stojícího hostujícího brankáře. Naši kluci se stále více tlačili do útoku protože gól vysel přímo ve vzduchu. Ovšem hosté se postupně začali z tlaku vymaňovat a podnikali nebezpečné výpady na naší branku. V 73 min nás pak skvělým zákrokem na dvakrát podržel Minařík. V 78min pak ve vápně upadl Kalina  ale hlavní arbitr nechal pokračovat ve hře. V 82 min unikl po křídle Ostrý pěkně odcentroval na vápno kde si Černý zpracoval míč na prsa a halfvolejem z 16m vypálil těsně nad. V 89min se stalo to co nikdo nečekal hosté podnikli brejk Dohnal míč ve skluzu před vápnem sebral útočníkovi ale ten se od vybíhajícího Minaříka odrazil nešťastně k dalšímu hráči který chtěl míč dokopnout do branky a Kubošný musel faulovat a hosté z nařízeného přímaku z 17m dali gól 0:1. To byla opravdu ledová sprcha. Na poslední minuty jsme hru otevřeli a v 90min jsme pak inkasovali podruhé 0:2 a po závěrečném hvizdu jsme tak odcházeli ze hřiště hodně zklamaní protože tento zápas jsme si určitě nezasloužili prohrát a určitě nevyhrálo lepší mužstvo ale šťastnější. Tak už to ve fotbale prostě někdy chodí nedá se s tím nic dělat ale za svůj předvedený výkon se určitě nemusíme stydět,
 
Vloženo Středa, 03. květen 2006 @ 13:42:50 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři