2. kolo - Tasovice - MR Znojmo A - 1:0

Tasovice - MR Znojmo A 1:0 (0:0)

Ve druhém kole 1.A- třídy jsme zavítali na horkou půdu do Tasovic.I ve druhém kole jsme se museli obejít bez zraněného Kubošného nemocného Samka a v týdnu rozšířil marodku Vacek a tak jsme nastoupili v sestavě:

Burda - Eliáš, Doválel, Poláček, Řeřucha - Samaš, Ostrý, Truhlář, Štáb - Krška, Krejčí,

Úvod zápasu začal opatrně a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště.V 10min jsme se poprvé osmělili a hned z toho byla gólovka.Ostrý posunul míč pěkně do vápna na Štába a ten trefil vybíhajícího gólmana.Pak se opět hrálo hodně ve středu hřiště.My hráli velice zodpovědně a bojovně a domácí jsme nepouštěli do žádných šancí.Sami jsme pak měli několik povedených rychlých brejků.Po jednom z nich se dostal do zakončení opět Štáb ale jeho střela skončila nad brankou.Pak se 2x dobře prosadil po pravé straně Krejčí ale jeho přihrávky před branku nenašli nikoho z našich.Ve 20min pak vyprášil domácímu gólmanovi rukavice Řeřucha střelou z přímáku z 25m.Domácí poprvé zahrozili až ve 30min a to po přetaženém centru dali hlavou vedle.Ve 33min se dostal do velké šance Krška na vápně se dostal k míči nachystal si ho ale jeho bomba šla přímo do golmama a vyražený skákající míč přestřelil Ostrý.To byla opravdu velká gólovka.V první půli jsme měli ještě několik rohů ale opět nic.Náš výkon v první půli byl solidní.

Do druhého poločasu měli dobrý nástup domácí hned v 46min trefili pěknou střelou z 20 tyč a pak nás na chvilku zatlačili před naše vápno ale opět jsme jim nedovolili jít do šance.V 55min jsme pak sehráli nacvičený roh a Doválelovu bombu zastavilo až břevno.(velká škoda).Pak nás jednou včasným vyběhnutím podržel Burda.A na druhé straně nám chyběla přesnější finální přihrávka po jednom z brejků od Kršky na Krejčího.Pak přišla 73min Burda v brance vybíhá pod nohy domácího útočníka kterého sleduje Eliaš ale náš gólman je tam o krok později a fauluje.Rozhodčí nekompromisně ukazuje na značku pokutového kopu.Domácí Sajko napálil míč pod břevno 1:0.Hned chvíli na to se zranil Samaš a místo něj jde na hřiště Meister.Do konce zápasu pak máme tlak ale domácí nás nepouští do žádné vyložené šance.Máme ještě několik rohu a pár nebezpečných závarů ale nic.V poslední minutě pak napálil odražený míč z poza vápna Krška ale šlo to opět nad branku.A tak po konečném hvizdu odcházíme ze hřiště opět zklamaní z toho že nevyhrál lepší ale šťastnější tým.Což potvrdil i domácí trenér.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Berka Ladislav Prezident klubu: Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon který ovšem bohužel opět nestačil na zisk bodů.Hráčům nemůžu nic vytknout ale je velká škoda že jsme neproměnili některou z našich šancí.V příštím zápase už budem potřebovat bodovat a věřím že se nám to podaří.Všem hráčům ještě jednou děkuji za předvedený výkon.

Doválel Aleš kapitán : Jsem velmi zklamán z toho že nemáme opět ani bod a moc mě mrzí ta moje střela které chyběli centimetry na to aby skončila v síti.

Železný Milan st.: Myslím že dnešní výsledek je pro náš tým velice krutý a je smůla že utkání rozhodla jediná chyba našeho gólmana.Dneska jsme sahali minimálně na bod ale nemáme opět nic.