logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. kolo - Tasovice - MR Znojmo A - 1:0

Tasovice - MR Znojmo A 1:0 (0:0)

Ve druhém kole 1.A- třídy jsme zavítali na horkou půdu do Tasovic.I ve druhém kole jsme se museli obejít bez zraněného Kubošného nemocného Samka a v týdnu rozšířil marodku Vacek a tak jsme nastoupili v sestavě:

Burda - Eliáš, Doválel, Poláček, Řeřucha - Samaš, Ostrý, Truhlář, Štáb - Krška, Krejčí,Úvod zápasu začal opatrně a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště.V 10min jsme se poprvé osmělili a hned z toho byla gólovka.Ostrý posunul míč pěkně do vápna na Štába a ten trefil vybíhajícího gólmana.Pak se opět hrálo hodně ve středu hřiště.My hráli velice zodpovědně a bojovně a domácí jsme nepouštěli do žádných šancí.Sami jsme pak měli několik povedených rychlých brejků.Po jednom z nich se dostal do zakončení opět Štáb ale jeho střela skončila nad brankou.Pak se 2x dobře prosadil po pravé straně Krejčí ale jeho přihrávky před branku nenašli nikoho z našich.Ve 20min pak vyprášil domácímu gólmanovi rukavice Řeřucha střelou z přímáku z 25m.Domácí poprvé zahrozili až ve 30min a to po přetaženém centru dali hlavou vedle.Ve 33min se dostal do velké šance Krška na vápně se dostal k míči nachystal si ho ale jeho bomba šla přímo do golmama a vyražený skákající míč přestřelil Ostrý.To byla opravdu velká gólovka.V první půli jsme měli ještě několik rohů ale opět nic.Náš výkon v první půli byl solidní.

Do druhého poločasu měli dobrý nástup domácí hned v 46min trefili pěknou střelou z 20 tyč a pak nás na chvilku zatlačili před naše vápno ale opět jsme jim nedovolili jít do šance.V 55min jsme pak sehráli nacvičený roh a Doválelovu bombu zastavilo až břevno.(velká škoda).Pak nás jednou včasným vyběhnutím podržel Burda.A na druhé straně nám chyběla přesnější finální přihrávka po jednom z brejků od Kršky na Krejčího.Pak přišla 73min Burda v brance vybíhá pod nohy domácího útočníka kterého sleduje Eliaš ale náš gólman je tam o krok později a fauluje.Rozhodčí nekompromisně ukazuje na značku pokutového kopu.Domácí Sajko napálil míč pod břevno 1:0.Hned chvíli na to se zranil Samaš a místo něj jde na hřiště Meister.Do konce zápasu pak máme tlak ale domácí nás nepouští do žádné vyložené šance.Máme ještě několik rohu a pár nebezpečných závarů ale nic.V poslední minutě pak napálil odražený míč z poza vápna Krška ale šlo to opět nad branku.A tak po konečném hvizdu odcházíme ze hřiště opět zklamaní z toho že nevyhrál lepší ale šťastnější tým.Což potvrdil i domácí trenér.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ:

Berka Ladislav Prezident klubu: Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon který ovšem bohužel opět nestačil na zisk bodů.Hráčům nemůžu nic vytknout ale je velká škoda že jsme neproměnili některou z našich šancí.V příštím zápase už budem potřebovat bodovat a věřím že se nám to podaří.Všem hráčům ještě jednou děkuji za předvedený výkon.

Doválel Aleš kapitán : Jsem velmi zklamán z toho že nemáme opět ani bod a moc mě mrzí ta moje střela které chyběli centimetry na to aby skončila v síti.

Železný Milan st.: Myslím že dnešní výsledek je pro náš tým velice krutý a je smůla že utkání rozhodla jediná chyba našeho gólmana.Dneska jsme sahali minimálně na bod ale nemáme opět nic.
"        Vloženo Neděle, 21. srpen 2005 @ 22:47:28 CEST uložil Teofil

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři