logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

23. kolo - MR Znojmo B - Štítary - 1:3

MR ZNOJMO  B  - ŠTÍTARY - 1:3 (0:1), gól: Papai.
 
Ani né po 24hodinách přivítalo naše béčko na svém hřišti aspiranta postupu Štitary. Opět se museli obejít bez svého kapitána Rejska a dalších stálých hráčů ale už se svým trenérem Jiřím Samkem který uvařil s několika dorostenci s Kalimerem v brance a panem Papaiem v ÚTOKU !!! tuto sestavu:
 
Kalina- Matějíček,Dočekal, Mossmer Marek, Navrkal,- Medys( 65min Samek M)Kafka, Šantyk, Dufek( 46min Holzbauer) Pojek Michal( 65min Berka) PAPAI.   

Hned od prvních minut bylo vidět že soupeř je o něco fotbalověji zkušenější než my ale i přes to se naši mladíci srdnatě vrhali do soubojů a tak se hra odehrávala převážně od vápna k vápnu. Když už se hosté dostávali k nějakým větším šancím končili převážně v ofsajdové pasti naší obrany i za přispění našeho pomezního( trenér Samek J.). Pak své kvality v bráně několikrát ukázal Kalimero kdy stáhl několik nebezpečných centrů ale diváky bavil několika průniky  které končili někdy až na soupeřově půlce. A tak se hosté dostali do vedení až po pokutovém kopu za zbytečný faul Matěje. Kalimero vystihl směr a na balón si i sáhl ale stějně gólu nezabránil 0:1.
Do druhé půle jsme šli s tím utkání vyrovnat. V 65min došlo dokonce ke dvojímu střídání kdy nevýrazného Mich. Pojera a unaveného Medyse nahradila dvoje Berka, Samek. Prezident se přesunul za dobře hrajícím Papaiem. Naše útočná síla se trochu zvedla ale otevřeli jsme to trochu víc vzadu a tak hosté podnikali nebezpečné brejky. V 70min pak hosté zvýšili hlavou na 2:0 ale my se přesto nechtěli tak lehko vzdát. V 75 min pak  Sam našel  Dočekala který krásně za obranu vyslal našeho Kollera Papaie a ten z těžké pozice ve skluzu snížil na 1:2. Za dalších pět minut měl ovšem Papai na noze vyrovnání kdy dostal z boku ideální přihrávku na malé vápno od Sama, zkušeně se podíval kam lehá gólman ale už se nepodíval na drn pod sebou a tak mu míč skočil na patu a on ho poslal úplně mimo branku a odmítl tak vyrovnání. Pak se mohl prosadit ještě Berka hlavou ale ve výskoku byl faulován ale rozhodčího píšťalka zůstala němá. A tak přišlo známé nedáš dostaneš běžela 88min a míč skončil v šibenici Kalimerovi branky 1:3. V tomto utkání je třeba zmínit naše dorostenecké mladíky kteří hráli opravdu všichni velice dobře.
 
Vloženo Pondělí, 22. květen 2006 @ 10:29:47 CEST uložil Sam

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři