26. kolo - IE Znojmo B - Dobšice B - 1:1

FK IE Znojmo „B“ vs. Dobšice „B“ 1:1 (1:1), gól: Pavelka

Sestava: Tapin - Dalda, Pojer Michal, Logr, Mesány, – Rejsek (T.Ostrý), Pavelka, P.Ostrý, Jakub (Benda) – Krejčí, Vyorálek (c).

Na čerstvě střiženém, avšak sluncem rozpáleném trávníku nastoupili obě mužstva s odhodláním vypotit tři body. Počáteční „oťukávaná“ se pomalu proměnila na následující obraz hry. Nepřesné a komplikované přihrávky domácích na straně jedné a soustředěná a trpělivá hra hostů a straně druhé.

I přesto se podařilo po rohu Vyorálka naběhnout Pavelkovi na přetažený centr a pohodlně skórovat nohou do brány. 1:0. Hosté pak stupňovali tlak, který vyústil ve vyrovnávající gól. V něm měl prsty resp. hlavu opět Pavelka, když roh hostů umístnil přesně ke kolíku domácí branky. 1:1. Hned z následující šance nám mohli dobšičtí vrátit gól, ale hostující bek si hlavičkoval míč pouze do tyče. Potom se tempo hry díky úmornému vedru ustálilo a šancí na obou stranách ubývalo. Z přímého kopu podržel náš tým Tapin, když chytl nebezpečnou střelu, která přišla pod zdí. Do vyložené šance se 10min před koncem poločasu dostal Rejsek, který trestuhodně sám na malém vápně nastřelil gólmana, ač měl času habaděj.

Do druhé půle jsme přišli s odhodláním zpřesnit hru a dát gól. Sálající slunce však ubíralo síly hráčům na obou stranách. Po vykartování střelce z prvního poločasu Pavelky to s námi vypadalo bledě. Dobšicím však pro zranění odstoupil hráč, za kterého již neměli náhradu. Bylo to tak 10 na 10. Ke konci utkání se pak hrálo vabank. Tapin vytěsnil samostatný nájezd, zatímco Mesány z vyložené šance nastřelil opět pouze gólmana. Ve slibné šanci se pak objevil i Vyorálek, ale také nedal. Těsně před koncem pak hostující obránce zahrál evidentně v šestnáctce rukou,ale rozhodčí však neodpískal. To dopálilo Árnýho takovým způsobem, že když běžel za rozhodčím s reklamací, pelášil takovou rychlostí, jakou jsme celý zápasu u něj neviděli. Jihoznojemské derby tak skončilo remízou.

Vloženo Pondělí, 11. červen 2007 @ 10:23:46 CEST uložil Rejsek