7. kolo - Starý Petřín - IE Znojmo B - 0:2

Starý Petřín - IE Znojmo B 0:2 (0:0), góly - Vyorálek, Krejčí.

Tentokrát naše béčko zavítalo do Starého Petřína. Po dobrém výkoně si odvážíme 3 body díky trefám Vyorálka a Krejčího.

Sestava:                    Krčál
               Dohnal,Dočekal,Mossmer,Meister
Matějíček(Jakub),Mil.Pojer(Samek),Klaška,Vyorálek
               Mich.Pojer,Krejčí(Benda)

Ke třetímu utkání v řadě,hraném na soupeřových hřištích,tentokrát zavítalo naše béčko do Starého Petřína. Jelikož se poslední dobou naši útočníci moc neprosazovali,tak jsme se rozhodli postavit Vyorálka na kraj zálohy a ukázalo se,že to bylo pro vývoj zápasu klíčové!
Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem. V 9 min. se do vápna protáhl Michal Pojer a byl faulován domácích golmanem. K penaltě se postavil Klaška,ale bohužel ji nedal, kopl ji mizerně! V prvním poločase se domácí k vážnému ohrožení naši branky nedostali. Ve 20 min. začala akce u Vyorálka a přes Michala Pojera se dostala až k volnému Matějíčkovi,ale ten z dobré pozice přestřelil. Ve 30 min po rohu nebezpečně hlavičkoval Miloš Pojer,ale domácí golman skvěle zakročil. Z následujícího rohu hlavičkoval nad Meister. Na konci prvního poločasu se objevil ve velké šanci Krejčí,ale také neuspěl.
Do druhého poločasu vystřídal Matějíčka Jakub. Hned ve 47 min. našel uličkou Klaška Vyorálka a ten se v tváři tvář golmana nemýlil a skóroval. Za další dvě minuty vysunul Vyorálek Michala Pojera,ten se z křídla dostal do vápna,našel ideálně Krejčího a pro toho už nebyl problém trefit míč do prázdné brány. V 60 min. zahrozili i domácí,kdy nebezpečně hlavičkovali z malého vápna,ale Krčál opět podržel. V 70 min. byl po druhé žluté kartě vyloučen Michal Pojer – první karta za strkání se soupeřem a druhá za keci! V 80 min. si pěkně narazil míč Jakub s Krejčím a dal gól,který ale nebyl pro údajný ofsajd uznán. V 86 min. vystřídal Krejčího Benda,který se hned po příchodu dostával do slibné šance,ale bál se jít do souboje s domácím golmanem – po zápase jsme mu říkali,že měl jít do souboje,že by nám nevadilo,kdyby se zranil,protože máme velkou konkurenci na lavičce! V 90 min. vystřídal Samek Miloše Pojera. Víc už se nestalo nic a my si po dobrém vykoně odvezli s Petřína 3 body. Omlouvám se pokud jsou nějaké informace nepřesné,ale jelikož jsem musel celé utkání odmávat jako pomezní – samozřejmě výtečně – tak jsem si nemohl dělat poznámky o utkání.

Řekli po zápase:
Miloš Pojer: Jdeme se ožrat!

Vloženo Středa, 27. září 2006 @ 19:28:54 CEST uložil GeorgeBest