logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Dobšice B - IE Znojmo B - 3:3

Dobšice B - IE Znojmo B - 3:3 (2:1), góly - Ostrý M. (pen), Vyorálek, Meister.

V 7. kole jsme vyjeli za humna k místnímu derby do Dobšic. Sestava, která byla ovlivněna současně hrajícímu se utkání našeho áčka byla následující:

Krčál - Pojer Miloš, Dočekal, Pavelka (80 - Mossmer Marek), Benda - Truhlář, Ostrý M., Vašíček (46 - Klaška), Pojer Miloš (75 - Jakub) - Vyorálek, Meister.

Do Dobšic jsme přijeli pokusit se změnit nepříznivou bilanci a celkový útlum současného béčka. Ovšem začátek utkání začal přesně naopak a už ve 4. minutě se domácí ujali vedení. Vypadalo to na další jednoznačnou záležitost. Když se navíc asi ve 20. minutě trefili domácí podruhé, porážka se zdála být neodvratná. Ke všemu se nám nedařilo držet balón a kombinace byla nulová. Dobšice do této chvíle hráli velmi dobře a prakticky ve všech fázích hry nás přehrávali. Zhruba ve 30 minutě byl vyloučen jeden z domácích útočníků za opakované řečnění. Tím se domácí značně oslabili a my jsme začali přecejen hrát nějakou hru. Po jednom z průniků, kdy poslal do vyložené šance Mira Ostrý Radka Truhláře faluloval právě Truhláře domácí golman Burda a pokutový kop proměnil jinak nevýrazný Mira Ostrý. Do šaten se tak šlo za stavu 2:1 pro domácí.

Druhá půle začala značnou převahou našeho týmu. Oslabení o jednoho muže v poli se zdálo být pro Dobšice smrtelné. Nám se také podařilo zhruba v 60. minutě Robinem Vyorálkem vyrovnat. Náš tlak neustával a asi v 70. minutě jsme se dokonce ujali vedení po pěkné kombinaci, kterou zakončil Luboš Meister střelou z úhlu. Ovšem v této fázi jsme se nepochopitelně přestali vracet a hru převzali domácí. Po jedné ze standartek, kdy po obloučku přes naši zeď jsme si nepohlídali dva soupeřovi hráče a spoléhali na ofsaijd se po mírné teči hlavou dokázali prosadit a míč si rychlostí padajícího listu našel místo v naší brance. 3:3. Našemu trápení však nebyl konec. Petr Klaška co by stoper dával malou domů a Petr Krčál míč chytil do ruk. Kopal se nepřímý kop zhruba metr za penaltou. Naštěstí se domácím nepodařilo tuto standartku využít a i když jsme v závěru ještě měli pár šancí na svých kopačkách skončilo utkání asi spravedlivou remízou 3:3.

Pokud by se nás někdo před zápasem ptal jestli by jsme brali bod asi by jsme nikdo neváhali. Ale vzhledem k průběhu zápasu musíme přiznat, že jsme měli na dosah všechny tři body a opět svými fatálními chybami jsme se o ně připravili.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři