Micmanice - IE Znojmo B - 0:4

Zápas vypadal asi takhle nějak...
(napsal Petr Krčál)
Nejprve minuta ticha....a v tom tichu se odvíjel celej první poločas.. docela hrůza, plno nepřesností a zkažených přihrávek...měli jsme asi dvě golovky. Jednu jsme nedali a druhá už skončila v síti po Daldově centru a Luboš krásně trefil z voleja, ale prej pro ofsajd nebyl gol uznanej..Oni se dostávali do vápna jen sporadicky.. Pár centrů do skrumáže a dvě střely, jedna nad a druhá do boční sítě, jináč nic neměli.. Tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhej poločas už byl lepší.. Začali jsme hrát svou hru a to přineslo ovoce.. Balon rychle od nohy a přesný nahrávky... začali odpadávat a my dávali goly.. Mohlo jich bejt ještě víc, ale pak naši útočníci začali vymýšlet neuvěřitelné kraviny před bránou a snažili se pořád někoho najít... Ve druhým poločase domácí nic neměli... jeden roh a jeden přímak... Tak asi tak nějak to probíhalo.. ::9