logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

12. kolo - IE Znojmo - Pavlice - 5:4

j0406818.jpgIE Znojmo – Pavlice 5:4 (3:2), góly - Samek, Ocelák, Sovjak, Chlubna, Šperl.

Sestava - Drmota - Ocelák, Kir, Moosmer, Dufek - Hanzal, Hagendorfer, Samek, Chlubna - Kafka, Sovjak.

Střídání - Šperl, Martínek, Soukup.

 


 

V posledním kole sezóny jsme na svém hřišti za velkého vedra přivítali celek Pavlic. Pro dva  hráče našeho týmu (Ocelák, Hanzal)  to bylo poslední utkání za dorost. Jako již tradičně se jsme měli vstup do utkání lepší. Ovšem do vedení se dostali hosté po rohovém kopů 0-1. Našim mladíkům se podařilo vyrovnat po krásném individuálním průniku Samka, který své sólo chladnokrevně proměnil 1-1. Do vedení náš tým dostal Ocelák,který s jistotou proměnil pokutový kop a své loučení v dorostu si okořenil prvním gólem v této sezóně - 2-1. Hostům se však podařilo vyrovnat po rychlém průniku do naší obrany 2-2. Do kabin jsme přece jen odcházeli spokojenější, gól po krásné akci na jeden dotek vsítil Sovjak 3-2.

Ve druhé půli se hostům podařilo vyrovnat po nedůrazu v našich obraných řadách 3-3. Několik minut po obdrženém gólu vyloučil hlavní sudí hostujícího obránce za faul na pronikajícího Samka, který svou rychlostí dělal hostující obraně problémy. Do vedení jsme se dostali po akci z pravé strany, kdy se ve vápně prosadil Chlubna 4-3. Hosté v deseti  však zaskočili naší obranu a hned z rozehrávky vyrovnali 4-4. Drama tak pokračovalo až do úplného konce. Velké šance na zvrat  měl agilní Samek, ale jeho sólové průniky vychytal hostující gólman. Z pravé strany nachystal několik dobrých šancí střídající mladíček Soukup, ale ke gólu to však nevedlo. Rozhodnutí tak přinesla 80 minuta. Na kolmý centr Martínka si skvěle naskočil Šperl a hlavou strhl vítězství na naší stranu 5-4. Do konce zápasu už naši mladíci nepřipustili další změnu skóre a dokázali se tak rozloučit s touto sezónou vítězstvím.

Řekli po utkání

Samek Milan trenér

V tomto utkání jsme měli po celý zápas územní a herní převahu ovšem hosté dokázali být v koncovce velmi efektivní. Jsem rád že jsme nakonec vítězství v závěru utkání strhli na svou stranu a dokázali tak zužitkovat početní výhodu, která se nám ve druhé půli naskytla.

Jarní část sezóny u týmu hodnotím pozitivně. Tento tým ukázal že má svou herní kvalitu. Doufal jsem že bychom mohli atakovat třetí příčku, ale to se nám nakonec nepovedlo. V příští sezóně budeme ovšem  muset zapracovat na defenzívě celého týmu která nám dělá problémy.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři