logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

19. kolo - IE Znojmo - Dyjákovice - 4:3

IE Znojmo - Dyjákovice 4:3 (1:2), góly: Zifčák 2x, Kahaj, Dorňák.

Sestava - Hereči - Reindl, Dufek,Truong, Zifčák - Švéda, Kahaj, Benda, Lacko - Dorňák, Baláž.

Střídání - Doubek Jan, Magál.

Po minulém kole kdy jsme dokázali porazit vedoucí tým tabulky na jeho hřišti nás čekal soupeř který byl šest bodů za námi. Naši mladíci vstoupili do utkání velmi vlažně a mysleli, že když porazí lídra tabulky půjde vše samo. Vázla kombinace chybělo nasazení. No prostě první půlka to byla z naší strany fotbalová bída. Navíc hosté se ujali dvoubrankového vedení. Naši opět zahazovali co se dalo. Do kabin se odcházelo za stavu 1:2, kdy kontaktní gól vstřelil Kahaj.

V poločase byla v domácí kabině velká bouřka v podání trenéra Samka navíc přišlo dvojí střídání. Naši hráči se probudili ovšem zapomněli na zadní vrátka a šikovný hostující útočník využil chyby v obraně 1:3. Naštěstí pro náš tým se dvěma góly prosadil dobře hrající Zifčák a nakopl náš tým k závěrečnému tlaku,který vyústil gólem pět minut před koncem Dorňákem, který využil centru do vápna 4:3.  

Řekli po utkání

Milan Samek trenér

Dnešní zápas hráli kluci v prvním poločase hodně špatně a hlavně bez patřičného nasazení. V kabině jsem pak musel zvednout hlas aby si někteří uvědomili, že takhle se o body nehraje. Nakonec jsem rád že dokázali utkání otočit a pokračujeme tak dobré jarní sérii.

 

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři