Hodnoceni podzim 2008 - muži A

14 zápasů - 5 výher  5 remíz  4 prohry  25:20  7.místo Penkava 300x375

V našich představách a myslím si i v našich silách bylo hrát o přední příčky a to se bohužel nepovedlo. Začátek soutěže se nám nevyvedl. Mužstvo nehrálo jak by mělo (disciplína,vůle,bojovnost). Po 5.kole 2 body skóre 6:11!!! Hráči si museli spolu sednout, výříkat konkrétní věci a situace se začala pomalu obracet k lepšímu. Následujících 9 kol jsme neprohráli a ze dna tabulky se odlepili do jejího středu. Ale i v tomto období přišli zbytečné ztráty bodů za remízy. Hlavně v domácím prostředí (Bitýška, Morenda, Kohoutovice), což mrzí dvojnásob. Věřím, že kluci si uvědomili o čem fotbal je a budou dál makat jako ve druhé části podzimu. Pozitivní je, že jsme až na poslední kolo dokázali v každém utkání vstřelit branku.

Co se týká hráčů,tak kádr zůstal teměř stejný,jenom Míru Turka nahradil Martin Veselý.Nikdo z hráčů se během podzimu nevyvaroval slabších chvil. Snad jen branká
Minařík měl stabilní výkonost. Na druhou stranu bych si daleko víc představoval od Dana Černého, Standy Tkadlece a Dana Kubáleho. Pevně věřím,že budeme i v jarní části pokračovat ve kvalitních výkonech z druhé poloviny podzimu (Čebín, Bosonohy, Újezd).

Na podzim nastoupili: 14x - Eliáš, Veselý, Urválek, Tkadlec, Kubále
                                13x - Kalina, Šťava,Černý
                                12x - Minařík,Samek Milan,Štáb,Kubošný
                                  8x - Ostrý Tibor, Doválel
                                  6x - Cakl
                                  2x - Polášek, Samek Jan
                                  1x - Pavelka, Poláček, Pojer Michal, Grec, Čech, Krčál, Železný Milan st.
                 střelci: 7 - Kubále
                            6 - Samek Milan
                            5 - Štáb
                            1 - Černý, Ostrý Tibor, Štˇáva, Kubošný, Eliáš, Pavelka, Urválek

Přeji všem hodně zdraví v novém roce 2009.

trenér Tomáš Pěnkava