logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přátelské utkání - IE Znojmo - 1. SC Znojmo - 0:7

V sobotu 14.3. jsme se utkali na našem domácím hřišti s mužstvem 1.SC Znojmo a poprvé jsme si tak mohli zahrát na přírodní trávě.

Sestava: Minařík - Eliáš, Kalina, Kubošný (46.Urválek), Tkadlec - Černý (63. Samek J.), Samek M., Šťáva, Ostrý - Kubále (46. Čech), Kubeš (10. Veselý).

V prvním poločase jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem, dokonce na tutové šance jsme vyhráli, ale neuvěřitelně zahozené šance a vysoká produktivita našich městských sousedů rozhodla o vysokém vedení hostů už v poločase. Druhý poločas už jsme byli pod tlakem a hlavně posledních 20 minut si vytvářeli hosté velké množství šancí, které jen díky jejich nepřesnosti a vynikajícímu výkonu Minaříka neskončili góly v naší síti. V 5.min. poprvé zahrozili hosté, kdy Podzemský z hranice šestnáctky zamířil jen do Minaříka.Potom jsme se dostali ke slovu my a během sedmé minuty jsem předvedli 2 pěkné křídelní akce, kdy se míč pokaždé dostal k Černému, který bohužel obě přihrávky pokazil. Hned o chvíli později jsme vybojovali míč a krásnou přihrávkou vybídla obrana Kubeše k sólu z půlky hřiště, místo zakončení volil přihrávku na osamoceného Kubáleho, který mířil mimo tyče. V 10' Kubošný poprvé vystrašil Minaříka hlavou.Hosté hrozili jen střelami z dálky, blíž je naše obrana nepustila. 22' Kalina centruje do vápna a osamocený Ostrý míč v jasné šanci netrefil. Ve 24.min. přišla asi nejhezčí akce zápasu, kdy hosté celou naší polovinu přešli narážečkami na jeden dotek, akci dokončil nekompromisním zakončením Minarech 0:1. Hned o chvíli později si Kubošný naskočil na centr a míč krásnou rybičkou poslal do sítě....bohužel do vlastní....0:2. 28' Kalina vybojoval ve středu hřiště míč, předal Samkovi, ten z první dal do vápna, kde byl opět osamocený Ostrý, ale ten přestřelil.Z protiútoku se uvedl nádhernou střelou Minarech, který z 20m nechytatelnou střelou vymetl šibenici naší branky 0:3.Ve 32.min zabojoval Samek, získaný míč přihrál Ostrému, ten posunul na Veselého, který z dobré pozice přestřelil. 36' 0:4 - po rohu jsme nechali osamoceného hráče v našem vápně a už  pro něho nebyl problém uklidit míč do sítě. 43. min. Samek s Černým si dvakrát vyměnili míč, ale Černý opět ve vápně špatně nahrál.


46' hostující Veselý krásným pasem přes půlku hřiště našel volného Pacandu, který přestřelil. O minutu později se řítil hostující útočník sám na Minaříka, ale ten ho vychytal. Pak jsme se během 10 minut dostali do tří akcí, ale dvakrát Ostrý a jednou Urválek své střely v gól neproměnili. V rozmezí 60. - 70. minuty se hosté dostali do 4 obrovských šancí, kdy 3x Pacanda a 1x Vavřík ztroskotali na Minaříkovi. 73' 0:5 centr hostů na zadní tyč, kde osamocený hráč zpracoval a nahrál pod sebe Procházkovi, který vstřelil svůj druhý gól v zápase. 78' a další tvrdé zakončení Pacandy, ale do tyče. Minařík vychytal i Podzemského, který se ocitl osamocený v našem vápně. 83' 0:6 konečně se dočkal i Pacanda, který po kličce Minaříkovi dovedl míč do prázdné branky. Hned vzápětí krásnou střelou Zifčák upravil na konečných 0:7, protože Samkovi v 88.minutě tutovku vychytal Mucha, takže ani čestný úspěch nám nebyl přán.

Napsal: Jarda Ludvík

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři