Důležité vítězství

Chvalovice - IE Znojmo B 0:4 (0:1), góly: Vašíček 2, Meister 2.

Sestava:                Polášek

Gretz, Petrla, Pavelka, Mich. Pojer

Mil. Pojer, Doválel, Truhlář, Linhart (Lógr)

Vašíček (Jakub), Vyorálek (Meister)

V 8. kole zavítalo naše béčko do Chvalovic. Vstup do utkání se nám vydařil velmi dobře, hned v prvních minutách ,,mozek,, naší hry Doválel vysunul do brejku Vyorálka, který předložil míč na malé vápno Vašíčkovi a pro něj už nebyl problém skórovat. Chvíli na to se bohužel Vyorálek zranil a vystřídal ho Meister. Místo toho, abychom hrali naši hru, přihrávkami po zemi, tak jsme jen odkopávali míč a tím se soupeř dostával do územního tlaku,naštěsí si nedokázal vytvořit žádnou šanci. Naopak Meister po přihrávce Vašíčka byl v ideální pozici,ale golmana domácích ze tří metrů nepropálil. V další dobré šanci se po rohu ocitla dvojice Truhlář a Doválel,ale druhý jmenovaný špatně trefil míč. Do druhého poločasu jsme vstoupili už lépe a sažili se hrát po zemi. Hlavně se zelpšil pohyb zálahy,která dobře napadala rozehrávku domácích a často se nám podařilo vzít soupeři míč a jít do protiútoku. Po jedné z akcí z lajny centroval Vašíček, golman centr jen lehce tečoval,ale Doválel nedokázal trefit prázdnou bránu. Vše si ale vynahradil v zápěti,kdy dobře vysunul Vašíčka,který šel sám na bránu a volil zakončení ala Karel Poborský, nemusím asi připomínat, jak nám všem zatrnulo,jestli míč skončí v bráně. Potom Vašíčka vystřídal Jakub,který svým pohybem dělal domácí obraně velké problémy.Závěr druhého poločasu patřil Meisterovi,který dvěma góly spečetil naši výhru.Velkou zásluhu na jeho druhé, gólu měl Miloš Pojer,který se dobře uvolnil na lajně,zatáhl míč do vápna a předložil ho Meisterovi. Za zmínku ještě stojí,že se na obou stranách měla kopat penalta,ale rozhodčí stojící na půlce tyto situace asi neviděl.