Tři body zůstaly doma

Mich. Pojer, Petrla, Pavelka, Gretz

Jakub (Meister), Poláček, Truhlář, Doválel

Cakl, Vašíček (Linhart)

V 11. kole přívítalo naše bečko na svém hřišti tým z Jevišovic. Vstup do utkání se nám podařil, hned v úvodu se do vápna procpal Cakl, přihrál pod sebe na penaltu, kde míč převzal Poláček a levačkou střelou o tyč dal první gól utkání. Chvíli na to zdánlivě ztracený míč v souboji s hostujícím golmanem vybojoval Poláček, příhral na malé vápno Caklovi a pro něj už nebyl problém dát gól do prázdné brány. Zbytek prvního poločasu se odehrával spíše ve středu hřiště. Dvakrát se o střelu z dálky pokusil Cakl, ale vždy přestřelil. Zato hosté se prezentovali krásnou střelou z 20 metrů, ale domácí golman Krčál předvedl vynikající zákrok. Zhruba ve 35 min. nastala komická situace, kdy domácí trenér Dohnal začal na hříště pokřikovat: ,, Karle, Karle" a při tom my v týmu,žádného Karla nemáme. Ve 42 min. vystřídal Linhart Vašíčka,který měl jisté žaludeční potíže, asi snědl něco špatného. Začátek druhého poločasu se opět odehrával ve středu hřiště. V 55 min. vystřídal Meister Jakuba. Jelikož už byl domácí záložník Doválel unavený, vystřídal si místo s Linhartem a šel do útoku, při míjení se na hříšti si Doválel neodpustil připomínku: ,, Já ti ukážu,jak se dávají góly" Asi od 70 minuty začala naše neskutečná pětiminutovka. Nejprve se dostal míč k Doválelovi a ten střelou z 20 metrů propálil golmana. Hned na to se povedla krásná kombinační akce, kdy Truhlář krásně vysunul do ulice Poláčka a ten centrem na malé vápno vyzval k zakončení Cakla, který se nemýlil. Tři minuty na to se akce podobala,jen centr tentokrát mířil na zadní tyč,kde Linhart místo zakončení volil ještě přihrávku pod sebe na Doválela,ale jeho střela byla sražena na roh. Ten zahrál Cakl na vzdálenější tyč,kde Pavelka vrátil míč hlavou na malé vápno, odkud volný Meister dal gól. V 85 min. se podařilo skórovat i hostům, když po naši špatné rozehrávce napálili míč do brány snad z 22 metrů. Více se už nestalo a tři body zůstaly zaslouženě doma.