logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

2. kolo - Micmanice - IE Znojmo dorost A - 1:3

j0400049.jpgMicmanice - IE Znojmo 1-3 (0-1), góly -  Mossmer, Kafka, Samek.

Sestava: Drmota -  Kir, Moosmer, Dufek L. - Sovjak, Soukup, Samek, Chlubna – Čech, Vavříček,

Střídání - (Šperl, Kafka, Martínek, Dufek J.).

Ve druhé kole jsme přijeli na hřiště Micmanic. Tento celek byl v minulé sezóně postrachem soupeřů, ale generační výměna udělala v této sezóně své. Naši borci měli navázat na úspěch z minulého kola. Ve 13. minutě poslal náš tým do vedení kapitán Mossmer proměněnou penaltou 0-1. Místo uklidnění a pohody předváděli naši borci neurovnanou hru plnou nepřesných přihrávek a sami jsme se dostali do křeče.

Do druhé půle udělala dvojice asistentů změnu. Místo Vavříka přišel na hřiště Kafka. Tento tah se ukázal jako velmi dobrý Ve 47. minutě tento hráč s přehledem proměnil svou šanci 0-2. Třetí gól přidal Samek v 60. minutě střelou do šibenice 0-3.  Další slibné šance nedokázali naši mladíci využít. Naopak slabší chvilku si vybral gólman Drmota 1-3. Utkání jsme následně kontrolovali až do jeho závěru a odvezli jsme si tak tři body.   

Řekli po utkání

Samek Jiří asistent trenér:

Kluci v tomto zápase svého soupeře podcenili. Hra byla v prvním poločase hodně neurovnaná. Ve druhé půli se povedlo střídání Kafky. Třetí gól nás následně uklidnil. Škoda lacině inkasovaného gólu. Dnešní výkon by zřejmě na lepšího soupeře nestačil, takže radost máme z vítězství, ale předvedená hra zaostávala za očekáváním .

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

26. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok