Turnaj dorostu v Miroslavi - 3. zápas

dorost_3.jpgMiroslav dorost - IE Znojmo   2-1   (1-1)

Sestava: Krčál (7) – Čech M.,(8)  Kir(7) , Moosmer (7),Šperl (7),Dufek J (5),-Hagenhofer (7), Sedlák (7), Chlubna(7) – Drmota(8), Čech P.(7),
Střídání - Reindl (7).

Ve třetím utkání zimního turnaje nás čekal domácí dorost účastním krajského přeboru. Naši trenéři se museli obejít hned o několik hráčů z důvodu nemoci( Polášek, Samek, Dufek L., Kafka, Sovjak). Na postu gólmana nám musel pomoci opět  Petr Krčál.  Hned ve třetí minutě utkání zaspal na pravé straně obrany Jirka Dufek a náš tým prohrával 1-0. Odpověď našich kluků na sebe nenechala dlouho čekat a v 10 minutě bylo vyrovnáno po rohu se ve vzdušném souboji prosadil důrazně Mossmer a s přispěním domácího beka bylo vyrovnáno. Postupně jsme se na místy zledovatělém terénu dokázali vyrovnat soupeři a měli jsme převahu,kterou jsme korunovali dvěma velkými šancemi. Ovšem ani Drmota a při druhé šanci ani Dufek nedokázali trefit domácí branku. Domácí měli také dva nebezpečné závary před naší brankou,ale Krčál byl vždy na místě.

Do druhé půle nemohl nastoupit gólman Krčál,který se bolestivě zranil v jednom souboji o míč. Jeho místo musel zaujmout agilně hrající útočník Drmota. Druhá půle byla plná osobních soubojů a na kluzkém terénu se hrál fotbal od vápna k vápnu. Domácí si vytvořili dvě brankové příležitosti ovšem Drmota byl vždy na místě,ale následně chyboval při střele z 22 metrů, která mu propadla mezi rukama 2-1. Naši kluci bojovali až do konce zápasu a domácím byli více než vyrovnaným soupeřem,ale srovnat se jim nepodařilo. Největší šanci na vyrovnání měl Petr Čech,ovšem jeho dorážka po závaru ve vápně skončila na břevně domácí branky.

Samek Milan trenér
V dnešním utkání jsme  nezachytili úvod. Naštěstí se nám podařilo brzy vyrovnat.Herně se na kluzkém terénu nedalo moc kombinovat přesto si myslím že kluci podali bojovný a přes absenci některých hráčů povedený výkon. K zasloužené remíze nám chybělo trochu štěstíčka.