logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

25. kolo - Vranov n.D. - IE Znojmo dorost A - 0:1

dsc03832.jpgVranov n/D - IE Znojmo   0-1   (0-1), gól:  Kafka

V předposledním kole soutěže jsme zajížděli na hřiště Vranova. Kdo to zná ví jaké hřiště tam mají. Domácí se na jaře představují v dobrém světle a na svém kontě měli zatím jen dvě porážky. Naši trenéři se museli obejít bez některých zraněných hráčů,naopak do sestavy se po dlouhé době vrátil Samek. Sestava vyběhla ve složení

Sestava
Polášek (7) –   Kir(7) , Moosmer (7),Šperl (8), Drmota(8)-, Sovjak (6), Samek(7) Chlubna(7),Sedlák( 6) –Čech P.(6), Kafka(7),
Střídání - Soukup (6), Hagenhofer (6).Začátek utkání jsme zahájili aktivně a několikrát jsme nebezpečně vystřelili ze střední vzdálenosti. Všechny pokusy ovšem šli přímo do gólmana domácích. Hosté jen nakopávali dlouhé míče do našeho vápna. V další velké šanci se objevil útočník Kafka,ale opět nedal. Vše si vynahradil v 32 minutě kdy po ideální přihrávce Chlubny postupoval sám na gólmana a s přehledem skóroval 0-1. Domácí zahrozili hned o několik minut později a jen reflexivní zákrok Poláška odvrátil vyrovnání. Naši kluci měli tlak ovšem vyloženější šance na vstřelení branky měli domácí kterým chybělo někdy hodně málo aby se dočkaly branky.
dsc03833.jpgDruhou půli jsme zahájili opět tlakem. Velkou šanci na vstřelení branky měl Drmota který trefil břevno domácí branky po trestném kopu. Další slibné šance jsme ovšem nedokázali dotáhnout do brankové podoby. V další velké šanci se ocitl Kafka,ale opět mu nebylo souzeno. Naopak domácí promarnili ve druhé půli obrovskou šanci na vyrovnání a to v 78 minutě kdy nastřelili břevno a následnou dorážku dobíhající útočník nepochopitelně minul. V posledních minutách jsme ještě dokázali odvrátit několik nebezpečných nákopů do vápna a i proto jsme si nakonec odvezly všechny tři body.

 

 

Řekli po utkání

Samek Milan trenér
Dnešní zápas jsme výsledkově zvládli ovšem měli jsme i dost štěstí při šancích domácího týmu. Byla škoda že se nám nepodařilo vsítit druhou branku. Pravdou je že na takovém hřišti vyhrát 1-0 je trochu zajímavé hlavně z toho pohledu že se do šance dostanete prakticky z každého autu.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Vyberte nové logo klubu

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

25. březen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok